The Athletic: Lucas Bergvall wybrał Tottenham! [Aktualizacja 0:05]

Krystian Cichocki

1 lutego 2024, 22:49

X

136 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak podaje David Ornstein z The Athletic Lucas Bergvall wybiera Tottenham zamiast Barcelony.

Kwota transferu wyniesie około 10 milionów euro plus zmiennie uzgodnione z Djurgarden. Szwed wyleci w piątek na badania lekarskie i podpisze 5-letnią umowę, a latem dołączy do pierwszego składu Tottenhamu.

Aktualizacja:

0:05 Fabrizio Romano: Lucas Bergvall skończył właśnie 18 lat i może teraz podpisać profesjonalny kontrakt. Stanie się to dzisiaj w Londynie, po przejściu badań lekarskich.

23:54 Matteo Moretto: Bergvall zawsze miał na myśli Barcelonę, ale rodzina Szweda uważa, że ​​Tottenham to właściwy krok na ten moment w jego karierze. W ciągu 48 godzin rodzina przeszła od rozmów o tym, jak wyglądałoby życie w Barcelonie, do podjęcia zupełnie odwrotnej decyzji.

23:33 Fabrizio Romano podaje, że ważną rolę odegrał Dejan Kulusevski, który przekonał 17-latka do wybrania klubu z Londynu:

23:03 Fabrizio Romano również potwierdza transfer Bergvalla do Tottenhamu:

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (136)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy