Dołącz do Redakcji FCBarca.com!

Redakcja

26 listopada 2023, 08:35

4 komentarze

Na co dzień odświeżasz FCBarca.com albo Twittera? Wiesz, kim są Javier Tebas oraz Gerard Romero? Masz trochę wolnego czasu, a znajomi mają już dość słuchania, gdy opowiadasz o Barcelonie? ¿Hablas español? Jeżeli odpowiedziałeś 3xTAK oraz Sí, claro, to poniższe ogłoszenie może być dla Ciebie – otwieramy zimowe okienko transferowe i szukamy wzmocnień Redakcji!

Na czym będzie polegać Twoja rola?

- szukamy redaktorów pomocniczych, odpowiedzialnych za relacjonowanie aktualnych wydarzeń w serwisie,

- będziesz pełnić kilkugodzinne dyżury redakcyjne w wybrane dni tygodnia i pory dnia,

- mile widziane są również teksty autorskie – chętnie czytamy felietony, pokazujące konkretny punkt widzenia na dany temat,

- dla zainteresowanych istnieje także możliwość sprawdzenia się przed kamerą (na początku tą z własnego laptopa), a w przyszłości także i przejścia na pełen etat.

Czego od Ciebie wymagamy?

- znajomości języka angielskiego oraz hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym płynne tłumaczenie, także ze słuchu – bądź też przygotowany na to, że niedaleko pada kataloński od hiszpańskiego,

- poprawnego pisania w języku polskim, dokładności oraz sumienności, 

- umiejętności łączenia faktów, sprawnego poruszania się po meandrach hiszpańskiego futbolu oraz mediów,

- gotowości do pracy w niestandardowych godzinach – show must go on, a w sporcie najwięcej dzieje się właśnie w weekendy oraz wieczorami.

Co oferujemy?

- rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową na podstawie umowy zlecenie lub umowy o współpracę,

- pracę w już nie tak młodym i nie do końca dynamicznym zespole – będziesz jednak współtworzyć największy serwis o FC Barcelonie w Polsce i poznasz ludzi z tą samą pasją,

- nie mamy owocowych czwartków, ale cyklicznie spotykamy się na zlotach redakcyjnych,

- możliwość zdobycia dziennikarskiego doświadczenia w serwisie o ugruntowanej marce na rynku – potrafimy otworzyć różne drzwi, do których samodzielnie musiałbyś długo pukać.

Jak aplikować?

- nie interesuje nas CV ze zdjęciem ani list motywacyjny – w zamian napisz parę słów o sobie, podrzuć swoje profile w mediach społecznościowych, czy pochwal się, gdzie działałeś do tej pory,

- prześlij nam tłumaczenie felietonu, znajdującego się tutaj oraz zapisu wideo, znajdującego się tutaj,

- wyślij e-mail na adres rekrutacja@fcbarca.com, najpóźniej do 27 listopada.

Nie zapomnij o zawarciu w treści e-maila klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, na przykład: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko w ramach portalu FCBarca.com”.

Powodzenia!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdybym był młodszy i miał więcej wolnego czasu, pędziłbym na kurs języka hiszpańskiego:) Super okienko. Dla wielu młodych ludzi, fanów Barcelony może to być początek czegoś fajnego.

Jakby nie fakt, że trzeba znać Hiszpański, to bym się może zgłosił.