Frenkie de Jong wrócił do treningów z drużyną!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 18:43

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona naładowana pesymizmem w związku z kontuzją Gaviego w końcu dostała jakąś pozytywną wiadomość. Frenkie de Jong wrócił do treningów z drużyną.

Drużyna Xaviego wznowiła dziś pracę po kilku dniach wolnego. W końcu ćwiczenia z zespołem rozpoczął Frenkie de Jong, na którego powrót do gry Barça czeka już od 23 września, kiedy to Holender doznał kontuzji w starciu z Celtą Vigo. Wcześniej liczono, że pomocnik będzie w stanie wrócić już na początek listopada, ale 26-latek nie czuł się jeszcze w pełni gotowy na udział w treningach z drużyną. 

Powrót De Jonga jest dobrą wiadomością zwłaszcza w świetle katastrofy związanej z zerwaniem więzadła przez Gaviego. Barcelona musi liczyć, że zarówno Holender, jak i Pedri nie będą już mieli problemów z kontuzjami, bo już sam brak 19-latka będzie dla ekipy Xaviego bardzo dużym osłabieniem.

W dzisiejszym treningu brali też udział Angel Alarcon i Jaume Cuellar z rezerw oraz Brian Farinas, Nil Caldero i Albert Navarro z juvenilu A.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Miejmy nadzieję że Frenkie wraca w 100% zdrowy,a nie tylko dlatego że Gavi doznał kontuzji.

Dawaj Frenkie na pokład bo bajzel się zrobił

Frenkie da nam pozytywny oddech po ostatnich wydarzeniach. Byle był faktycznie gotowy do gry, ale trzymali go na tyle długo 'w zamrażarce', że wierzę, że jak już wróci to faktycznie gotowy.

Bardzo dobra wiadomość

Cieszy ta pozytywna wiadomość. Tym bardziej, ze ktoś Gaviego na boisku musi zastąpić.