Iñigo Martínez stanął w obronie Lamine Yamala [WIDEO]

Krystian Cichocki

14 listopada 2023, 11:00

Sport, X

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Jednym z bohaterów meczu pomiędzy Barceloną i Deportivo Alavés był Lamine Yamal, który powrócił do wyjściowego składu po czterech spotkaniach w roli zmiennika. Niektóre kamery telewizyjne zarejestrowały jednak sytuację z 16-latkiem i Iñigo Martínezem.

DAZN wyemitowało nagranie, na którym Lewandowski zrugał Yamala za brak zagrania w stronę Polaka, po czym 16-latek chciał przybić piątkę, ale został zignorowany przez napastnika Barcelony.

Podczas tego samego meczu kamery Movistar Plus uchwyciły dyskusję Lamine Yamala z Antonio Blanco. Pomocnik konfrontował się z zawodnikiem rywala, a w obronie 16-latka stanął Iñigo Martínez.

twitter.com/BalonoBarbarie/status/1724322344733147545

Obrońca Barcelony krzyknął do zawodnika Deportivo Alavés: „¡Eh! ¿A dónde vas con el chaval, subn*rmal?” co można przetłumaczyć jako „Co startujesz do młodego, idi*to?”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Real Madryt - FC Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/RealBarcelonaMecz

Ta cała sytuacja to pokłosie nurkowania Yamala. Gdyby nie nieudolna próba wymuszenia karnego, które zdenerwowała cały blok obrony przeciwnika, to by nie było tej całej spiny. Yamal niepotrzebnie próbuje wymusić karnego i to już miało miejsce kilka razy w tym sezonie. Potem wyrobi sobie taką renomę, jak miał Neymar, że nawet jak będzie faul, to nikt tego nie będzie sprawdzał. Felix też co mecz próbuje wymusić karnego, nie podoba mi się to. Za to postawa Inigo super, niezależnie od przyczyny, od tego są doświadczeni gracze.

Hehe. Szacun dla niego.

Tak to powinno wyglądać w każdej innej sytuacji i nie zależnie który zawodnik obrywa nie ważne czy słusznie czy nie,ale unas to raczej wszyscy opuszczają głowy a powinno być odwrotnie powinni iść za sobą w ogień.
A nie każda Panienka patrzy tylko na siebie

Prawda jest taka, że Yamal co najmniej rok powinien grać jeszcze w młodzieżówkach i przeciwnicy nie będą glaskac go po głowie bo ma 16 lat ich to uj obchodzi

I to jest kolega z zespolu. Tak sie buduje druzyne.

Trzeba Lewusowi to pokazać

Gość po roku czasu mógłby zostać kapitanem tego zespołu, taki charakter rzadko w Barcy występuje, a swoje w RSSS i Athletic udowodnił.

Tak jest to jest opiekun młodzieży i przykład.

I to mi się podoba, brawo Inigo