Leo D'Or po raz ósmy - akcja koszulkowa!

Redakcja

2 listopada 2023, 08:30

43 komentarze

Niedawno zapowiadaliśmy specjalną akcję upamiętniającą najnowsze osiągnięcie w karierze najlepszego piłkarza w historii futbolu. Dziś odkrywamy karty - jeszcze w tym tygodniu do sprzedaży trafi koszulka nawiązująca do wyników paryskiej gali! 

We współpracy z ekipą wonderkitz przygotowaliśmy projekt upamiętniający wyjątkowe osiągnięcie mistrza świata.

Na czarnej koszulce znalazła się złota grafika Leo D'Or, na której można znaleźć elementy nawiązujące do najbardziej upragnionej w świecie futbolu nagrody indywidualnej zdobytej przez naszego wychowanka już raz ósmy. Towarzyszy im symbol kozy, bezdyskusyjnie kojarzony z najlepszym zawodnikiem w historii dyscypliny - prawdziwym GOATem. Całość dopełniają motywy w barwach biało-niebieskich oraz bordowo-granatowych, nawiązujące do dwóch drużyn, z herbami których na piersi święcił on największe sukcesy podczas swojej długiej kariery.

Koszulka została zaprojektowana i uszyta w Polsce, z najwyższej jakości materiałów (bawełna 160g, nadruk wykonany w technologii DTF, wgrzewane metki z motywem spójnym z grafiką).

Nasza propozycja upamiętnienia wyjątkowego osiągnięcia Leo będzie dostępna jeszcze w tym tygodniu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bardzo ciekawy projekt, ekipa z wonderkitz robi naprawdę fajne rzeczy, polecam sprawdzić ich TT (https://twitter.com/w_kitz). Czekam na rozmiarówkę, dajcie znać, czy będzie też wersja żeńska.

@iksajotien będzie ;)

@michalgajdek Super!
« Powrót do wszystkich komentarzy