Samuel Umtiti trafił do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu

Krystian Cichocki

27 września 2023, 08:45

Sport

4 komentarze

Fot. Getty Images

Samuel Umtiti został zmuszony do zejścia z boiska w połowie spotkania Lille z Reims z powodu uderzenia w głowę podczas pierwszej części meczu. Francuz nie był w stanie wrócić na boisko i zastąpił go Alexsandro.

Po meczu trener Lille Paulo Fonseca poinformował na konferencji prasowej, że Samuel Umtiti przebywa w szpitalu z powodu „wstrząśnienia mózgu”. Jak pisze Sport, stan zdrowia Samuela Umtitiego nie jest jednak zagrożony.

- Jest teraz w szpitalu. Ma siniaka. Nie wiem nic więcej, ale nie będzie mógł zagrać w następnym meczu. – tłumaczył szkoleniowiec francuskiej drużyny.

Lille przegrało wczorajsze spotkanie 1:2, a w najbliższą niedzielę zmierzy się z Le Havre o godzinie 15:00.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Widać że cenzura tu działa jak w Tvpis i nie można złego słowa na temat tego złamasa napisać bo to nie poprawnie politycznie więc napiszę jeszcze raz kogo on obchodzi za to jak w trakcie i po kontuzji znając swoją sytuację potraktował klub i go doił nie patrząc na kontynuację kariery tylko ciągnięcia kasy to o tym chuju nie powinno się tu wspominać a nie pisać newsy o nim i wspominać jaki to nie był przed kontuzją zapominając jaki był po jak się zachowywał i jak się wypowiadał. A jak komentarze narusza pseudo standardy to proszę mnie zbanować szkoda że na larambla nikogo nie banujecie za tematy wyzwiska rasizm homofobii politykę mowę nienawiści...

Kurde ten to ma pecha ze zdrowiem, mam nadzieję że jeszcze go zobaczymy w topie

wracaj do zdrowia BigSam

O to może mu się przestawi i wejdzie w tryb ściany nie do przejścia, kurde jak on by się przydał z początkowej formy u nas