Pedri: Od Xaviego nauczyłem się rozglądania przed przyjęciem piłki

Bartosz Pluciński

21 września 2023, 19:00

Men's Health

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Pedri pojawił się na okładce najnowszego numeru magazynu Men's Health. Kanaryjczyk, który obecnie leczy kontuzję, udzielił także ekskluzywnego dziennikarzowi tego medium, Jordiemu Martínezowi. Piłkarz Barçy podczas tej rozmowy stwierdził m.in., że z chęcią zagrałby w Kings League Gerarda Piqué. Poniżej najciekawsze wypowiedzi Pedriego.

- Może kiedy będę miał 60 lat, znudzi mi się i poproszę, żeby mnie nazywali Pedro, ale w tej chwili czuję się komfortowo jako Pedri. Nawet moja mama i mój brat tak mnie nazywają.

- Nie spędzam zbyt wiele czasu przed lustrem.

- Kings League? Gdybym nie był w Barçy ani nie miał kontraktu, z przyjemnością bym tam zagrał.

- Carlos Alcaraz? Rozmawiałem z nim kilkukrotnie; mam nadzieję, że wkrótce spotkam się z nim osobiście. Carlitos jest sportowcem, którego uważnie śledzę.

- Jestem dumny, że porównuje się mnie do Andrésa Iniesty, ale muszę zrobić własną karierę. Muszę być Pedrim.

- Od Xaviego Hernándeza nauczyłem się czegoś, czego nie robiłem tak często, a teraz robię bardzo dużo: rozglądania się przed przyjęciem piłki... A od Luisa Enrique - przede wszystkim rywalizacji i umiejętności przekazywania tego, czego chcę.

- Kiedyś codziennie podwoziłem Gaviego samochodem, ale teraz ma już prawo jazdy i nie widuję go tak często. On byłby zbyt zawstydzony, by trafić na okładkę Men's Health.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pedri moze nauczy sie kilku rzeczy od Joao. Zreszta przepuszczanie pilki tunelem probowali tez inni gracze. Ale aby jak najszybciej wrocil. Byle zaczal rywalizowac o sklad i nie mial 90min meczy co 3dni, bo widac ze jego miesnie tego nie wytrzymaja. Tyle ze Xavi ma teraz wiecej mozliwosci, bo juz widac, ze bez Pedriego nie ma wielkiej pustyni w rozegraniu, jak w zeszlym.

xavi nie bywał tak często kontuzjowany to tez wez od niego jak sie tak przygladasz

Pedri gdy zaczyna prezentować sie powyżej swojego ( i tak wysokiego) poziomu to trafia sie kontuzja i rozwijanie skrzydeł zaczyna sie od nowa… Szkoda, bo z nim wyglądamy na boisku znacznie lepiej.

„Się rozglądania się”
Ale wam spadł poziom pisania artykułów. Od jakiegoś czasu znacznie to widać, jest różnica na przestrzeni paru lat.
Jak kiedyś byliśmy klika leveli wyżej niż fioletowa, tak teraz zdecydowanie się do zbliżamy do kolegów z Madrytu. Nie wiem czy kwestia tego że zmieniliście redaktorów, czy czego.