Harry Kane: Biorę przykład z Sergio Busquetsa

Mateusz Doniec

20 września 2023, 14:35

Marca

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Nowy napastnik Bayernu Monachium Harry Kane udzielił wywiadu dla dziennika Marca, w którym mówił o powiązaniach między hiszpańskim a angielskim futbolem, o Bellinghamie, a także o Sergio Busquetsie, którego angielski napastnik bardzo ceni.

 - Kiedy byłem młody i również teraz uwielbiam grę Sergio Busquetsa - powiedział Harry Kane. - Jest niesamowitym graczem ze względu na to, jak gra, jak ustawia swoje ciało do gry i biorę z niego przykład, aby czasami rozgrywać na tej lub podobnej pozycji. Wiem, że jest teraz w Miami, ale bardzo go ceniłem, a zawsze był w cieniu innych kolegów z drużyny, takich jak Messi, Neymar, Xavi czy Iniesta. Dla mnie jest jednym z najlepszych pomocników w historii - podkreślił Anglik.

Zapytany z kolei o Rodriego powiedział: "To, co najbardziej podoba mi się w Rodrim, to jego konsekwencja na przestrzeni lat w Premier League. Hiszpania zawsze produkuje świetnych pomocników i w przyszłości będzie ich więcej. Jestem tego pewien. Ale trudno jest przewyższyć poziom Busquetsa - zakończył napastnik.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szykuje sie transfer za Lewusia w next sezon. Podchody rozpoczete.

Czyli co, Harry fichado 2024.