RAC1: The Rolling Stones kolejnymi muzykami na koszulce Barçy

Michał Gajdek

13 września 2023, 08:25

RAC1

16 komentarzy

Fot. Getty Images

  • Jednym z punktów umowy sponsorskiej pomiędzy Spotify, a FC Barceloną jest prawo szwedzkiej firmy do promowania zespołów muzycznych na koszulce Blaugrany.
  • Zeszłoroczny sezon przyniósł dwie takie okazje: najpierw w El Clásico rozgrywanym na Santiago Bernabéu na koszulkach Barcelony zagościła sowa Drake'a, a później na Camp Nou pojawił się na nich logotyp Motomami Rosalii.
  • Jak podaje RAC1, podczas kolejnego Klasyku Barça może zagrać z logiem The Rolling Stones.

Pojawienie się legendarnego zespołu na koszulach Barcelony ma być związane z premierą ich nowej płyty, Hackneys Diamons, która została zaplanowana na 20 października, czyli na tydzień przed kolejnym El Clásico. Jak donoszą dziennikarze RAC1, wszelkie warunki zostały już uzgodnione i czekamy tylko na oficjalne ogłoszenie umowy.

Warto przypomnieć, że jeżeli chodzi o zeszłoroczne, limitowane koszulki, to te z logotypem Drake'a nie były dostępne w otwartej sprzedaży. Stroje z logo Motomami natomiast można już było nabyć - klub wypuścił je w dwóch wariantach. 22 limitowane koszulki z autografami piłkarzy wycenione na 1999 euro wyprzedały się w zaledwie 24 godziny, a 1899 koszulek z nadrukiem albumu Rosalii w cenie 399 euro również cieszyło się popularnością wsród kibiców, choć można je jeszcze spotkać w oficjalnym sklepie FC Barcelony.

Dla brytyjskiego zespołu będzie to symboliczny powrót na Stadion Olimpijski w Barcelonie, gdzie muzycy podczas swojej długiej kariery niejednokrotnie koncertowali.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pomijając wszystko, to długowieczność tej kapeli jest czymś niewytłumaczalnym. Goście po "siedemdziesiątce", którzy wciągnęli kilometry kresek, wypili hektolitry alkoholu wciąż bawią siebie i ludzi, nagrywając i koncertując.

Kiedy Zenek? Koszulka Barcelony z nazwiskiem Lewandowski a z przodu logo Martyniuka, to by było coś historycznego :D jak jakiś zestaw z biedronki

Led Zeppelin byłoby top of the top. Chciałbym kupić taką koszulę.

LED Zeepelin, ona zespołynajlepsze w swoim rodzaju ;)

Metallica były by super.

No to czekamy na projekt koszulki.

Eddie Iron Maiden!!!!

ponoć ,robuś, w kontrakcie zaznaczył pojawienie się na koszulkach ,Zenka Martyniuka ;⁠)

W końcu ktoś kogo znam, choć i tak nie podobają mi się ten pomysł z okazyjnymi koszulkami. Poprzednie były po prostu infantylne i dziecinne.
Ale rozumiem że $$$ musi się zgadzać, zwłaszcza w naszej sytuacji.

Czekam na Rammstein

Przyjąłbym taką koszuleczkę

Oby do naszej gry pasowało Satisfaction ;p