AS: Rosną szanse na wypożyczenie Pablo Torre do klubu z czołówki Primera División

Mateusz Doniec

1 czerwca 2023, 11:30

AS

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziennik AS donosi, że Pablo Torre jest blisko odejścia na wypożyczenie do Villarrealu. Po rozegraniu jedynie 565 minut dla Barçy 19-latek potrzebuje ciągłości w grze, a Quique Setien jest zwolennikiem pozyskania byłego pomocnika Racingu Santander.

Jak informuje Javi Miguel z ASa, Pablo Torre zostanie wypożyczony do jednego z klubów Primera División. Decyzji, uzgodnionej z zawodnikiem, nie da się już cofnąć. Według ASa klubem, który jest najbliżej pozyskania młodego Kantabryjczyka, jest Villarreal, a tym bardziej teraz, po potwierdzeniu pozostania Quique Setiéna u sterów drużyny. Trener (również z Kantabrii) jest "miłośnikiem" gry Pablo Torre, dlatego Barcelona uważa, że oddanie go w ręce byłego trenera Blaugrany w celu dokończenia procesu szkolenia byłoby najodpowiedniejszym scenariuszem pod każdym względem.

Barcelona zaakceptowałaby roczne wypożyczenie bez opcji wykupu, wiedząc, że Pablo Torre nie może spędzić kolejnego roku na ławce rezerwowych. Zawodnik jest również skłonny opuścić klub, wiedząc, że potrzebuje minut i ciągłości, aby kontynuować swój rozwój i uniknąć stagnacji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To po zawodniku.. nie pamiętam, żeby komuś z Barcy wypożyczenie wyszło na dobre.. Szkoda bo jak wchodził to pokazywał chęć i potencjał.

@bojaNoviC Wychowankowie tak, ale to zawodnik z zaciągu. Poza tym, idzie do Setiena, więc nie będzie oderwany od stylu FCB jak Nico początkowo u Gattuso.
« Powrót do wszystkich komentarzy