Barça przygotowuje się do pożegnania ze starym Camp Nou

Tomasz Jastrzębski

23 maja 2023, 16:00

fcbarcelona.com

4 komentarze

Fot. Getty Images

Niedzielny mecz z Mallorką będzie ostatnim przed planowanymi pracami i tymczasową przeprowadzką na Stadion Olimpisjki na Montjuïc. Zespół ma powrócić na Spotify Camp Nou  w listopadzie 2024 roku i klub ma zamiar hucznie celebrować ostatni mecz na stadionie, który wiąże się z tak wieloma pięknymi wspomnieniami.

W meczu z Mallorcą dojdzie nie tylko do tymczasowego pożegnania ze stadionem, ale również będzie to ostatni mecz Sergio Busquetsa w tym wyjątkowym miejscu, co jeszcze bardziej podkreśla niezwykłość tej okazji. Klub w związku z tym przygotował szereg atrakcji dla swoich kibiców i zaprasza ich do uczestnictwa w meczu w tym szczególnym dniu.

Tych, którzy nie mogą być na stadionie, Barça zachęca do dzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z wizytą na Spotify Camp Nou w internecie, z dołączonym hashtagiem #FinsAviatSCN („do zobaczenia Spotify Camp Nou”). Ideą jest stworzenie kompilacji z materiałem nadesłanym przez fanów i najważniejszymi momentami w historii stadionu. Oprócz tego, w mediach społecznościowych będzie wiele innych atrakcji i interesujących treści. Jedną z nich jest opublikowany film, w którym to swoimi najpiękniejszymi wspomnieniami dzielą się między innymi Joan Laporta i Sergi Roberto.

Co więcej, zawodnicy wyjdą na mecz z Mallorcą 28 maja w specjalnych koszulkach, na których znajdzie się hasło: „Ple d’historia. Ple de futur” („Pełen historii. Pełen przyszłości”) ze zdjęciem stadionu oraz z napisami "1957" i "2023", czyli latami, które stanowią daty otwarcia i tymczasowego zamknięcia Camp Nou. Pamiątkowa koszulka ma być dostępna w sprzedaży w klubowych sklepach jeszcze w tym tygodniu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Będę tam, trzeba pożegnać Camp Nou zwycięstwem, golem Roberta i swoją obecnością !

- brakuje nam piątego przed kamerę...
- dajcie Roberto, on jest uniwersalny i zagra wszędzie

Oj bardzo chciałbym być wtedy na stadionie, zazdroszczę każdemu kto będzie w stanie przeżyć ten ostatni mecz na starym CN, ostatni hymn i miejmy nadzieje ostatnie zwycięstwo naszej drużyny na starym już obiekcie.