SER: Agent Vitora Roque oczekiwany w Barcelonie!

Mateusz Doniec

27 marca 2023, 17:00

SER Catalunya

9 komentarzy

Klarują się cele transferowe FC Barcelony na przyszły sezon. Dziś rano katalońskie dzienniki informowały, że głównymi opcjami do wzmocnienia składu są Iñigo Martínez oraz Ilkay Gündoğan, a teraz media informują o kolejnym kroku w negocjacjach transferu Vitora Roque.

Jak informuje SER Cataluyna w programie „Que t’hi Jugues”, pod koniec tygodnia do Barcelony przybędzie przedstawiciel napastnika Athletico Paranaense Vitora Roque w celu omówienia gotowości FC Barcelony do operacji sprowadzenia zawodnika, która może sięgnąć co najmniej 35 milionów , a według niektórych źródeł nawet 50 milionów euro za 85% praw do zawodnika oraz procent od przyszłej sprzedaży.

Barça jest preferowaną opcją przez Vitora Roque, o czym wie sam klub, ale zawodnik ma też wiele innych propozycji. Roque zadebiutował niedawno w dorosłej reprezentacji Brazylii w meczu z Marokiem (1:2), a wcześniej zachwycił wszystkich podczas mistrzostw Ameryki Południowej do lat 20.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobrze jest trochę naprężyć muskuły i powiedzieć Światu że jesteśmy mocni i będzie stań nas na co tylko chcemy. To dobre dla PR-u no i nic nie kosztuje ... ale nie nastawiajmy się ... bo musiał by się jakiś cud stać albo bardziej Szejk z z grubym portfelem który kupi od nas Fatiego , Ferrana czy innego Lengleta za ogromne pieniądze - ale na to nie liczmy...

Najważniejsze to zarejestrownie Gawiego . Super by było gdyby faktycznie udało się zakontraktować : Iñigo Martíneza , Gündoğana no i Aubameyanga ( na tym ostatnim powinni się skupić).

Na inwestycje przyjdzie czas -gdy z kasa będzie lepiej i będziemy mieć z 16-18 piłkarzy naprawdę na poziomie, bo na razie nas trener nie ma kogo zmieniać i musi czekać ze zmianami do 70-80 min patrząc który z wyjściowej 11-tki już nie daje rady ...

Nie możemy sobie pozwolić, żeby kolejna perełka nam uciekła.

Acha czyli zakupy na kreske Panowie.
To jeszcze bardziej mi się chce śmiać.
Przecież my mamy problemy z rejestracją graczy w ciągle tu artykuły kogo niby nie kupimy.
Dla mnie to śmieszne i tyle ...tak po prostu.

Barca postanowiła od stycznia zbierać butelki w całej Katalonii. Każdy pracownik klubu ,piłkarz, działacz A także kibic dobrowolnie może zbierać butelki A zyski z ich sprzedaży zostaną przekazane na zakup nowego gwiazdora w letnim okienku transferowym.
I tyle w tym temacie:)
Śmiać mi się chce czytając te brednie.