Specjalna opaska kapitańska na ligowy Klasyk

Krystian Cichocki

17 marca 2023, 23:00

fcbarcelona.com

3 komentarze

Fot. Getty Images

Już w niedzielę FC Barcelona podejmie u siebie Real Madryt, a kapitan Dumy Katalonii założy specjalną opaskę. Kibice mogli wybrać swoją ulubioną opcję z trzech dostępnych na stronie Socios.com, oficjalnym partnerze klubu w zakresie tak zwanych Fan Tokenów i to właśnie fani zdecydowali jak będzie wyglądać opaska na El Clásico.

FC Barcelona będzie używać specjalnej opaski kapitańskiej na niedzielny mecz z Realem Madryt, a została ona wybrana przez samych kibiców za pośrednictwem oficjalnego partnera Fan Tokenów, Socios.com, w ankiecie, która została otwarta w aplikacji 6 marca. Każdy kibic, który posiada przynajmniej jeden $BAR Fan Token, mógł wybrać jeden z trzech różnych wzorów, co jest innowacyjnym pomysłem, który pomaga jeszcze bardziej zapewnić, że kibice mają swój udział w tym, co dzieje się z ich drużyną.

Zwycięski projekt przedstawia herb klubu na tle blaugrany, co jest bardzo klasycznym rodzajem projektu w porównaniu z odrzuconymi opcjami: herb pod flagą na niebieskim tle oraz herb na żółtym tle z przekątną w kolorze blaugrany.

Posiadacze Fan Tokenów mogą również uzyskać replikę opaski za pomocą swoich tokenów SSU, które otrzymują za darmo, gdy wchodzą w interakcje z różnymi funkcjami aplikacji. Osoby nieposiadające Fan Tokenów mogą nadal zakupić opaskę na stronie Socios.com, gdzie za darmo można pobrać aplikację na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Te Fan Tokeny dają również użytkownikowi szansę na wygranie specjalnych nagród i prezentów, takich jak oficjalne podpisane produkty, bilety na mecze, spotkania z zawodnikami i legendami oraz inne wyjątkowe doświadczenia. Socios.com jest produkowany przez Chiliz, przodującą firmę w rozwiązaniach blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej. Projekt został uruchomiony w 2019 roku i obecnie ma ponad 1,8 miliona użytkowników w ponad 160 różnych krajach.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sama opaska na 10 chociaż flaga Katalonii i tak zawsze najlepsza :)
Nie wiem, dlaczego w artykule nie ma zdjęcia opasek które zostały odrzucone tylko ich opis.
https://phantom-marca.unidadeditorial.es/11159fe2c6effe428ebbd29c4f32c60c/resize/660/f/webp/assets/multimedia/imagenes/2023/03/06/16781125652106.jpg
konto usunięte

Komuś też od razu na myśl przyszedł... Puyol? Opaska, klasyk i kolory 50/50. Bramka Carlesa na 2:1 (6:2)...