Polska marka zostanie partnerem LaLigi

Bartosz Pluciński

10 marca 2023, 17:15

insideworldfootball.com, @F00TBUSINESS

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak donosi portal insideworldfootball.com oraz twitterowe konto Football Business Journal, polska marka napojów izotonicznych Oshee niedługo zostanie oficjalnym partnerem LaLiga. Dzięki temu porozumieniu butelki z napojami tej firmy zostaną opatrzone oficjalnym logo ligi hiszpańskiej oraz wizerunkami grających tam zawodników.

- Partnerstwo Oshee z LaLigą podkreśla fakt, że świat piłki nożnej jest dla nas bardzo ważny. Po rozwiązaniu umowy z PZPN w zeszłym roku, byliśmy nastawieni na to, że nasze kolejne partnerstwo powinno rezonować z fanami sportu. Uważamy, że współpraca z ligą, która dociera do ponad 2,5 miliarda ludzi na świecie, to właściwy wybór i kolejny krok w rozwoju naszej marki" - powiedział Tadeusz Czarniecki, CMO w Oshee.

Oshee wcześniej współpracowało m.in. z Realem Madryt i Borussią Dortmund, a ponadto było sponsorem PZPN przez 7 lat. Na początku 2018 roku globalnym ambasadorem marki został Robert Lewandowski, a 7 lutego tego roku Oshee ogłosiło współpracę z Igą Świątek. Partnerstwo z LaLigą zostanie oficjalnie ogłoszone 19 marca podczas wydarzenia organizowanego wspólnie z LaLigą i Kanałem Sportowym, w dniu 252. El Clásico.

- Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozpocząć tę podróż z Oshee, kluczowym partnerem, który pozwoli LaLiga dotrzeć do swoich fanów i zaoferować wyjątkowe doświadczenia w tak istotnym regionie jak Polska - skomentował wydarzenie Oscar Mayo, dyrektor wykonawczy LaLiga.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za kilka lat orlen będzie sponsorem tytularnym pod rządami Obajtka

Kolejny będzie Orlen i każda koszulka w La Liga aż po Segunda Division B będzie wyglądać jak kurtka Małysza

Zakurwisćieee naprawdę

Już miałem nadzieję że inpost

Potrzeba tam więcej polskich marek

Super informacja, Polska GUROM!