Raphinha: Przepraszam za to, co się stało

Krystian Cichocki

16 lutego 2023, 22:28

AS

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Raphinha strzelił dzisiaj bramkę i zanotował asystę przy bramce Marcosa Alonso w meczu przeciwko Manchesterowi United w Lidze Europy. Brazylijczyk pokazał niezadowolenie, gdy został zmieniony przez Ferrana Torresa, ale po spotkaniu przeprosił za swoje zachowanie.

Złość po zmianie: Już mi przeszło, to normalne. Rozmawiałem już z Xavim i chciałbym skorzystać z okazji, by jeszcze raz przeprosić trenera, Ferrana, drużynę, kibiców. Czasami jesteśmy tak chętni do gry, że kończy się to właśnie tak. Jesteśmy istotami ludzkimi. Popełniłem błąd i jestem tutaj, aby przeprosić. To jest chęć wygrywania.

Odpowiedź Xaviego: Jest okej, on też był zawodnikiem. To nie może się zdarzyć, ale czasami nie kontrolujemy naszych uczuć. Przepraszam. Przepraszam za to, co się stało.

Przebieg meczu: Wczoraj powiedziałem, że będzie to wielki mecz i tak było. Znamy intensywność meczu, naszą jakość, a to ważne w takich spotkaniach jak to, które może być finałem między wielkimi drużynami.

Patrzenie z nadzieją na rewanż: Oczywiście. Bez wątpienia.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nigdy bym nie ukarał zawodnika za to że jest wkurzony za zejście z boiska. Taki który się z tego cieszy, nie jest tu potrzebny.

Parę dobrych meczy i proszę

Rafa to świetny piłkarz, powinien grać do końca meczu to oczywiste był w gazie w końcówce

Wywalil go za dobra gre a drewno stojaka co jest coraz wolniejszy i nie nadozajacy za intensywnym meczem a na koncu machajacym sie w pilke przy bramce Raphinhy zostawia na placu , mail racje wyrazajac swoje zdziwienie

Wywalcie tego parodysta z ławki trenerskiej, kolejna legenda po Koemanie musi tracić na wartości?

Raphinha przyjacielu. To Xavi powinien przeprosić za to co wczoraj odwalił.

Dziwna zmiana Xaviego, ale jeszcze bardziej mnie zadziwił skład przed meczem. Totalnie przemodelowana linia obrony na tak trudny mecz z niepewnym Albą i Alonso.... W rewanżu na pewno będą ciężary bez Pedriego i Gaviego i cała nadzieja w podstawowej linii defensywnej.

Nie mam cierpliwości do tego chłopaka ,przez bardzo dużą ilość strat.

Co zrobił przy bramce Manchesteru to jest kryminał i tyle w temacie

Raphinha się rozkręca, może jeszcze nie prezentuje Topowego poziomu, aczkolwiek widać , że im większy kredyt zaufania dostaje tym bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Świetny zawodnik i myślę, że jeszcze będziemy mieli z niego pociechę, bo potencjał jest ogromny.
VeB!
konto usunięte

My cię przepraszamy za Xaviego chłopie, Dembele by nie ściągnął czy grałby źle czy dobrze.

Kibiców nie ma za co przepraszać, każdy by się wkurzył w takiej sytuacji tym bardziej wiedząc że na zmianę wchodzi gość który nic nie gwarantuje. Złapałem jakiś stream z angielskim komentarzem i sami angielscy komentatorzy byli zaskoczeni tą zmianą. To raczej Xavi powinien przeprosić za zmianę która miała tylko być zmianą wpisaną do protokołu ale nie wnoszącą pozytywnej zmiany w grze.

Dzisiaj Raph Pan Piłkarz. Ostatnio jego gra bardzo przekonuje oby tak dalej :)

Miałem takie dziwnie wrażenie że jeśli raphinha by został na boisku miałby jeszcze jedna bramkę albo asyste

Ta sportowa złość jest nawet pozytywna. Ważne, ze przeprosił oraz, ze jego dyspozycja jest coraz wyższa. Mam nadzieje, ze jeszcze rozwinie skrzydła.

Nie ma co przepraszać Rapha.
Kiedy w końcu zaczęła mu się gra kleić, stwarzał sytuację, w końcu strzelił i asystował i jako jedyny napędzał tą drużynę nagle Xavi woli zmienić go za Torresa (nie trzeba komentować jego dyspozycji), ale na boisku jednak zostaje Lewy, który, nie oszukujmy się, odstaje strasznie i nie dowozi już od paru dobrych meczów...
Moim zdaniem dziś Raphinia był zawodnikiem meczu, mimo paru złych decyzji jednak utrzymał nas przy życiu w tym dwumeczu, a decyzja Xaviego była absurdalna