Arnau Martínez: Oczywiście, że chciałbym wrócić do Barcelony

Mateusz Doniec

17 listopada 2022, 14:00

TV3

4 komentarze

Fot. Getty Images

Wychowanek FC Barcelony, a obecnie prawy obrońca Girony Arnau Martínez, którym poważnie wg mediów zainteresowana jest Barca, udzielił krótkiego wywiadu dla TV3, w którym nie ukrywa chęciu powrotu do drużyny Blaugrany. 19-latek wspomina też o Alejandro Balde i docenia pracę Xaviego.

Xavi: Lubiłem go jako piłkarza i lubię go również jako trenera, który radzi sobie bardzo dobrze. Całe życie byłem culé. Kiedy się urodziłem, zostałem socio i zawsze chodziłem na stadion, z rodzicami, z kuzynem.

"Mascherano": Byłem do niego często porównywany, gdy grałem w Barcelonie. Byłem kapitanem. Przewodziłem zespołowi i byłem wszechstronny mniej więcej tak jak Javiero Mascherano i dlatego tak mnie nazwali.

Fot. Getty Images

Odejście z La Masii: Na początku było ciężko i płakałem przez kilka dni, ale muszę im podziękować za to, że mnie odesłali, bo inaczej nie byłoby mnie teraz tu, gdzie jestem. Może byłbym w Barcelonie i grał w drużynie rezerw.

Przyjaźń z Alejandro Balde: Jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu, z jego wysiłku i pracy. Cieszę się, że gra jako zawodnik wyjściowego składu, tak jak teraz... i to na prawej stronie, kiedy jest lewonożny.

Powrót do Barcelony: Jeśli wrócę, to do pierwszego zespołu. Oczywiście chciałbym wrócić do Barçy, ale tak samo jak chciałbym przejść do któregoś z wielkich klubów, które są najlepsze na świecie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieje, że klub chce tego tak samo jak ty. Przydałby się nam taki prawy obrońca, w dodatku tak młody.

Z wypowiedzi można wywnioskować, że ogólnie chce przejść do wielkiego klubu, czy to do Barcy, czy jakiegoś innego, bez nacisku na Barcelonę.

Arnau Martinez waiting room.