Relevo: Jules Koundé może zdążyć na mecz z Interem

Bartosz Pluciński

6 października 2022, 21:00

Relevo

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak donosi Toni Juanmartí z Relevo, rehabilitacja Julesa Koundé przebiega szybciej niż oczekiwano. Okazuje się więc, iż występ Francuza z Interem Mediolan w środę Camp Nou wcale nie jest wykluczony. Ostateczna decyzja ma zapaść we wtorek

Zaraz po oficjalnym ogłoszeniu kontuzji piłkarza 24 września media poinformowały, że nie zagra on przez kolejne 3-4 tygodnie. Koundé w ciągu ostatnich kilku dni trenował jednak na boisku, a odczucia co do jego dyspozycji fizycznej są bardzo pozytywne. Sam zawodnik przyznał dziś, że czuje się dobrze. "Zobaczymy" – odpowiedział, zapytany o swój hipotetyczny udział w El Clásico, zaplanowane na 16 października.

Według Toniego Juanmartiego z Relevo jeśli francuski stoper utrzyma obecne tempo powrotu do zdrowia, ma szansę na znalezienie się w składzie na najważniejszy jak dotąd mecz sezonu. Ostateczna decyzja czy piłkarz zagra z Interem ma zapaść we wtorek, czyli dzień przed spotkaniem na Camp Nou.

Należy pamiętać, że w tej chwili Xavi ma do dyspozycji jedynie dwóch środkowych obrońców: Érica Garcíę i Gerarda Piqué. Alternatywną opcją jest wystawienie w formacji defensywy Marcosa Alonso lub Frenkiego de Jonga, czyli zawodników preferujących grę na innych pozycjach.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

nie ma też co ryzykować ...

Oby to okazao się prawdą gościu mnie bardzo pozytywnie zaskoczył wejściem w sezon i on robi różnice w obronie (i ataku ;) ) kolosalną.

zacznie w wyjsciowym i zejdzie w 35 minucie...

Oby, nie chcę już oglądać Sergiego Roberto w tym klubie, a co dopiero składzie.