Martín Braithwaite: Z Barcelony pamiętam tylko dobre momenty

Mateusz Doniec

6 października 2022, 16:45

Mundo Deportivo

4 komentarze

Fot. Getty Images

Były zawodnik FC Barcelony, a obecnie Espanyolu Martín Braithwaite udzielił wywiadu na kanale YouTube'owym "Club de Deportista". Duńczyk przyznał, że z pobytu na Camp Nou ma tylko dobre wspomnienia, oraz ujawnił, dlaczego wybrał akurat projekt Espanyolu.

Etap w FC Barcelonie: Prawda jest taka, że kiedy patrzę wstecz, pamiętam tylko dobre momenty i pozytywne rzeczy, dobrych ludzi, których spotkałem. Mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy o moim czasie spędzonym w Barcelonie.

Odejście: Myślę, że to było oczywiste, że po mojej kontuzji nie będę grał. Nie potrzebowałem, żeby ktoś przyszedł i mi to powiedział. To była po prostu naturalna kolej rzeczy. Wiedziałem, że muszę odejść i zobaczyć, jakie mam opcje.

Forma: Jestem lepszym człowiekiem i lepszym piłkarzem. Zawsze staram się doskonalić osobiście i zawodowo. Myślę, że rozwinąłem się w obu obszarach i chyba to pokazałem, bo mimo że nie grałem przez prawie rok, to wróciłem w świetnej formie.

Espanyol: Od pierwszej chwili czułem się bardzo doceniany, a klub przedstawił mi bardzo ciekawy projekt w porównaniu z tym, co oferowały mi inne drużyny. Jestem szczęśliwy, że jestem w zespole, w którym czuję, że mogę pomóc. Marzę o tym, aby w jakikolwiek sposób pomagać mojej drużynie w tym sezonie.

Życie piłkarza: Czasami zapominamy, jakie mamy szczęście, musimy być bardziej wdzięczni. To niesamowite, że spełniam swoje życiowe marzenie.

Koniec kariery: To trudne, ponieważ wciąż jest wiele rzeczy, które chcę osiągnąć pod względem piłkarskim i myślę, że jeśli oderwę trochę uwagi od futbolu, to spadnie moja wydajność. Ale cokolwiek zrobię, na pewno będzie to coś, co mnie pasjonuje.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie projekt Espanyolu ale możliwość pozostania w mieście cię przekonało

Martin, ale czy oba ?

Z tym nie będzie problemu bo lista jest krótka

No i bardzo dobrze. Wybitny napastnik to on nie jest, ale w La Liga może grać w nie najsłabszym klubie. Powodzenia!