Matteo Darmian: Nieobecność Romelu Lukaku nie może być wymówką

Maciej Łoś

3 października 2022, 21:30

La Gazetta dello Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

Matteo Darmian wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej przed jutrzejszym starciem z Barceloną. Boczny obrońca przyznał, że w obliczu braku Romelu Lukaku pozostali gracze muszą wziąć na siebie odpowiedzialność za grę.

Romelu Lukaku: To jasne, że Romelu jest dla nas ważny, ale mamy bardzo dobrych graczy w ataku i jego nieobecność nie może być wymówką. Czekamy na jego powrót, ponieważ musi odzyskać siły. Kiedy będzie dostępny, będzie dla nas bardzo ważny, ale w międzyczasie musimy sobie radzić bez niego. Nie powinno to stanowić problemu, ponieważ mamy bardzo dobrych napastników.

Jutrzejszy mecz: Będzie bardzo ważny, ale także trudny. Potrzeba dużo determinacji i koncentracji. Barça ma wielu świetnych zawodników, to bardzo silna drużyna. Ale my też taką jesteśmy i musimy to udowodnić. Za każdym razem staramy się zagrać jak najlepiej i wygrać.

Problemy: To prawda, że ​​to nasz najtrudniejszy moment, jaki mieliśmy, ale musimy wziąć na siebie odpowiedzialność, aby dać jeszcze więcej. Czy rozmawiamy między sobą o słabszej formie? Nie sądzę, aby było o czym rozmawiać. Zdajemy sobie sprawę, że musimy dać z siebie coś ekstra. Jesteśmy zjednoczeni i mamy silne chęci, aby jak najszybciej przejść przez ten trudny czas.

Barcelona: Musimy mieć czyste głowy i robić to, co umiemy robić oraz nie dać się ponieść emocjom. Trzeba po prostu grać swoje przez 90 minut. Mamy szacunek do rywala, ale jednocześnie to świetna okazja, żeby pokazać swoją jakość.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieję że po meczu będzie on już tylko mówił że grali dobrze ale i tak Barca była lepsza