Un Toc de La Rambla #105: Plaga kontuzji w Barcelonie

Redakcja

29 września 2022, 20:00

2 komentarze

Zapraszamy na 105. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym poruszamy najświeższe i najgorętsze tematy. Tym razem porozmawialiśmy o bardzo niekorzystnej dla Barcelonie przerwie reprezentacyjnej i zbliżających się spotkaniach z mocnymi rywalami.

Zbliżający się wielkimi krokami październikowy maraton meczowy będzie prawdziwym testem dla ekipy Xaviego. Niestety wirus FIFA zebrał spore żniwa i do stolicy Katalonii z przerwy reprezentacyjnej z kontuzjami wraca kilku kluczowych zawodników. 

Co gorsze, urazy przytrafiły się podstawowym zawodnikom, od których trener ustalał skład drużyny. Ronald Araujo przeszedł już operację i nie będzie do dyspozycji trenera przynamniej do końca listopada. Krócej pauzować będzie Jules Koundé - koło 3-4 tygodni - ale i tak ominie bardzo ważne dla Barcelony spotkania. Na miesiąc z gry wyłączony jest również Hector Bellerín. Przy takich wiadomościach na dalszy plan schodzi sukces Hiszpanów, jakim niewątpliwie jest wygrana nad Portugalią i awans do czołowej czwórki w rozgrywkach Ligi Narodów.

  • Dwie twarze reprezentacji Hiszpanii
  • Słabe i mocne punkty drużyny Luisa Enrique
  • Wirus FIFA w natarciu
  • Ból głowy Xaviego w defensywie
  • Transferowe plotki, czyli Leo Messi znów na ustach kibiców
  • Pierwsze oceny początku ligowego sezonu

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

ProwadzącyRafał Kowalczyk (@rkowalczyk7)

Gość: Maciej Miko (@MacMiko69)

Wszystkie odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślałem, że tu będzie jakiś chory atak na reprezentacje (w związku z pięcioma kontuzjami), a tu pełna merytoryka i klasa.