Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Mateusz Doniec

27 września 2022, 07:33

MD, Sport, L'Esportiu, Marca, AS

3 komentarze

Fot. Getty Images

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Wielkie wyzwanie" - Hiszpanii zależy tylko zwycięstwie w Bradze, aby być w Final Four Ligi Narodów; to wyzwanie, które zmierzy dojrzałość La Rojy o krok przed mundialem. "Araujo na stół operacyjny: żegna się z mundialem" - Urugwajczyk przejdzie jutro operację w Finalndii i przewiduje się trzy miesiące pauzy. Depay KO na miesiąc, a De Jong ma łagodniejszy uraz. Gerard Deulofeu analizuje dla MD Inter Mediolan. Raspadori i Dimarco wprowadzają "Azzurrich" do F4; Węgry - Włochy 0:2.

"Finał w Portugalii" - Hiszpania musi wygrać w Bradze, aby być w fazie finałowej Ligi Narodów; Hiszpania - Portugalia dziś o 20:45. Luis Enrique: "Zrobimy, co trzeba. To finał i pod takim kątem będziemy się przygotowywać". "Araujo na stół operacyjny" - Urugwajski piłkarz będzie podróżował do Finlandii, aby przejść operację, przez co nie będzie mógł zagrać na mundialu. Memphis i De Jong również wrócili z urazami i mogą pauzować od 15 dni do miesiąca. El Clásico będzie rozgrywane 16 października o 16:15. Italia spełnia oczekiwania i awansuje do turnieju finałowego.

"Lepiej posprzątać" - Ronald Araujo patrzy dalej niż kuszący cel, jakim jest mundial i podda się jutro operacji w Finlandii z powodu kontuzji prawej nogi. Barça potwierdza pauzę Frenkiego de Jonga i Memphisa Depaya, którzy także doznali urazów ze swoimi reprezentacjami. Koszykówka: "Wyzwania są najwyższe" - Rozpoczyna się liga historycznego powrotu Girony z Penyą i Baxi Manresą, które chcą rozegrać dobry sezon; Barça aspiruje do wszystkiego. Albert Sabat: "Wszyscy mają wielką ochotę cieszyć się grą w ACB na Fontajau. Espanyol: Poprawić nieregularność i rozgrywać dobre mecze w całości - temat w toku. Maraton: "Magiczna sielanka między Kipchoge a Berlingem" - Kenijczyk spełnił sen o dwóch godzinach w mieście, do którego należy osiem najlepszych wyników w historii. Marc Subirón, zawodnik rugby: "Życie bez sportu będzie trudne".

"Egzamin końcowy" - Hiszpanii zależy tylko na zwycięstwie w Portugalii, aby grać w Final Four Ligi Narodów. To ostatni mecz przed ogłoszeniem kadry na mundial w Katarze. Cristiano - stary znajomy 18 lat później. "Vinicius przy stole razem z Mbappe i Haalandem" - zawodnikowi Realu wzrosła wycena rynkowa do 120 milionów euro. Wyprzedzają go Francuz i Norweg, kolejno: 160 i 150 milionów. Araujo decyduje się na operację i będzie spieszył się na mundial. Będzie operowany jutro w Finlandii. Światowa gala sportu Marki: Hołd dla mistrzów, 53 medalistów z Tokio głównymi bohaterami.

"To finał i zrobimy, co trzeba. W Zaragozie dałem błędne przesłanie. Pierwsza połowa nie była tak zła. Jesteśmy w trakcie wymiany pokoleniowej: Mamy siedmiu zawodników poniżej 21. roku życia. Będziemy pracować nad stałymi fragmentami, oglądając wideo  - nie ma czasu na trenowanie tego na boisku. Nasza najsilniejsza formacja to linia obrony, bronią wszyscy. Nie mogę obiecać tytułu w Katarze, ale mogę obiecać, że nie umrzemy ze strachu" - optymistyczne nastawienie Luisa Enrique przed meczem z Portugalią, który Hiszpania musi wygrać. Morata celuje w pierwszy skład. "Araujo na stół operacyjny" - Urugwajczyk decyduje się na operację i prawie niemożliwy jest jego udział na mundialu. "Hazard nadal in blanco" - Belg nie przekonuje również w reprezentacji i pozostawia wątpliwości przed mundialem w Katarze. Iñaki Williams w wywiadzie dla ASa tłumaczy, dlaczego wybrał reprezentację Ghany: "Przekonał mnie dziadek".

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Vinicius przy stole razem z Mbappe i Haalandem"
Taka sytuacja ze stołem miała już miejsce w przeszłości.
Był taki jeden który twierdził że może spoko siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo ale jak usiadł to nic mu nie nakładli na talerz i wpadł w depresję.
Oby tego księcia Bernabeu nie spotkało to samo.