Un Toc de La Rambla #103: Podsumowanie transferów Barcelony

Redakcja

4 września 2022, 17:00

4 komentarze

Zapraszamy na 103. odcinek Un Toc de La Rambla – podcastu FCBarca.com, w którym Rafał Kowalczyk i Darek Maruszczak podsumowali letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony.

O przenosinach Roberta Lewandowskiego powiedziano już wszystko, dlatego my w najnowszym podcaście skupiamy się na innych zawodnikach, którzy tego lata przyszli lub odeszli z klubu. Kto oprócz Polaka daje największe nadzieje na odegranie kluczowej roli w tym sezonie? Czy formę odzyska Ferran Torres? Po co Barcelonie Marcos Alonso, skoro na lewej obronie ma Jordiego Albę i Alexa Balde? Czyjego odejścia najbardziej żałują nasi redaktorzy?

Odpowiedzi na te i jeszcze więcej pytań znajdziecie w dzisiejszym podcaście. Zachęcamy do podzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach pod podcastem. Pamiętajcie o używaniu hashtagu #utdlarambla w komentarzach pod tym artykułem, w La Rambla, na Twitterze i YouTube. Dajcie również znać, co myślicie o takiej formie podcastu.

Un Toc de La Rambla możecie znaleźć na platformie YouTube, a także Spotify, Anchor i wielu innych.

Zapraszamy do odsłuchu! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Prowadzący: Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7)

Gość: Dariusz Maruszczak (dariuszmaruszc1)

Wszystkie odcinki podcastu znajdziecie także na platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

taka ciekawostka, właśnie Brait strzelił bramkę dla Espanyolu w meczu z Athletico