Hector Bellerín: Nie spodziewałem się, że trafię tego lata do Barcelony

Mateusz Doniec

2 września 2022, 14:47

Barca TV

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Hector Bellerín jest już oficjalnie nowym zawodnikiem FC Barcelony. Prawy obrońca wrócił do klubu po 11 latach rozłąki. Wychowanek Barçy przyznał, że nie spodziewał się transferu na Camp Nou, ale podkreśla, że chce walczyć o wszystko.

Hector Bellerín: To rzeczy, o których myśli się, że pewnego dnia nastąpią. Były okazje, aby dołączyć do Barcelony wcześniej, ale z różnych powodów nigdy się to nie wydarzyło. W tym roku się tego nie spodziewałem, ale jestem tutaj, wracam do domu! Nie mogę porównywać 16-latka, który odchodził do 27-latka, który wraca. Jestem dumny i bardzo wdzięczny tym, z którymi spotykałem się przez ostatnie 11 lat, tym którzy sprawili, że jestem dziś taką osobą, jaką jestem – innym, z wielką ambicją i ekscytacją.

- W poprzednim sezonie też zmieniłem klub w ostatnim dniu okienka. Wiedziałem wtedy, że to się wydarzy. Tego lata myślałem, że ostatecznie zostanę w Arsenalu, ale było inaczej.

- Barça i Arsenal to zespoły, które grają dobry futbol. Ja rozwinąłem swoją karierę w Anglii, a doświadczenie gry w LaLidze w ubiegłym sezonie było bardzo ważne. Bardzo chcę poznać moich kolegów i zacząć trenować.

- Jeszcze nie rozmawiałem osobiście z Xavim, ale przyszedłem tutaj, aby walczyć o wszystko. Chcę pracować tak jak w poprzednim sezonie z największą radością i robić to w dodatku na Camp Nou, co jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Liczę, że odzyska prime z Arsenalu.

przypomina mi z wyglądu trochę Adama Diver'a xD

ja też nie. prędzej spodziewałbym się hiszpańskiej inkwizycji :) kiedyś chciałem jego powrotu. zobaczymy, oby poszło dobrze.

Tego nikt się nie spodziewał , ale liczę na niego

Obyś nas zaskoczył Hector, nawet jak nie wypali to kontrakt ma krótki i nie zarabia zbyt wiele w porównaniu do innych. Powodzenia!

Powodzenia Hector! :))