Robert Lewandowski: Jestem przekonany, że zdobędziemy jakieś trofeum

Dariusz Maruszczak

16 sierpnia 2022, 19:00

LaLiga, Sport

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Robert Lewandowski po przybyciu do Barcelony udzielił wywiadu dla LaLigi, w którym opowiedział o powodach przeniesienia się do katalońskiego klubu, a także swoich oczekiwaniach względem nowego sezonu.

– Kiedy dostałem pierwszą informację, że Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem mnie do klubu, od początku wiedziałem, że to jest idealny moment dla mnie i dla klubu.

– Nie chciałem grać całe moje życie w tej samej lidze. W Bundeslidze wszystko było w porządku, czułem się tam bardzo dobrze, ale wiedziałem, że to był odpowiedni czas na odejście, przejście do LaLigi i zrobienie kolejnego kroku w mojej karierze. To był dla mnie idealny moment i również ogromne wyzwanie, ale jestem na to przygotowany. To było dla mnie wystarczające. Zawsze marzyłem o grze w LaLidze, a teraz jestem tu w Barcelonie, więc jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być.

– Nie możemy się doczekać nowego sezonu, z pewnością będzie dla nas bardzo ekscytujący. Mamy nadzieję, że to będzie ten rodzaj rozgrywek, po zakończeniu których kibice będą bardzo zadowoleni. Myślę, że Barcelona była zbyt długo bez trofeów i uważam, że to doskonały moment na zdobycie jakiegoś tytułu, jestem przekonany, że tak będzie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już mają puchar gampera. Można się rozejść na więcej was nie stać.

Jak wygramy ligę to będę zadowolony.

No już jest ... Puchar Gampera

Trofeum Gampera już mamy. Robercik klasa. Jednak ogólnie będzie ok. Też w to wierzę. :) Szkoda, że z Rayo nie wpadł ten jeden piękny strzał.

ciekawe czy miał na myśli Puchar Gampera

Robert Lewandowski po dołączeniu do Barcelony: Jestem przekonany ze zdobędziemy wiele trofeów.

Robert Lewandowski po pierwszym meczu ligowym: Jestem przekonany ze zdobędziemy jakieś trofeum.

XD

No musi być bo Xavi wyjedzie na taczkach inaczej

Gimby nigdy nie będą cules. Ilu z was, choć raz było na meczu Barcy?

To był wywiad przed meczem z Rayo.....

Puchar Króla to będzie za mało. Jak ma być jakiś tytuł to musi być to La Liga lub LM.

Mickey Mouse Cup

Z twoją grą to chyba puchar wójta wygramy

Robert dobrze powiedział. Jakiś puchar. Z taka gra jak w sobotę.

Jakieś czyli ma trochę mieszane uczucia co do zdobycia czegokolwiek. Tak ja to odbieram z tej wypowiedzi :D

A ja jestem przekonany,że mogą być z tym problemy Panie Robercie i to nie z Pana winy tylko z idiotycznego przywiązania do przeklętego dna Barcelony.Xavi nie wyciąga wnioskow,zachowuje się jak mentalny beton.Inteligentny trener wyciągnął by odpowiednie wnioski ze swoich porażek,tymczasem zostalismy po raz kolejny wyjasnieni przez średniaka.A co będzie kiedy trafimy na Bayern lub Liverpool?Jestem pewien ,że z Eitrachtem tez dostalibysmy ponownie w d.... My powinnismy być bardziej elastyczni i miec opracowane kilka systemow dopracowanych do perfekcji w zależnosci od przeciwnika, a tymczasem Xavi,ktory dopiero się uczy trenerki wali caly czas tą samą odświezoną tiki takę.Bayern pokazał jak grac z Eintrachtem wiec powinnismy podpatrywac,uczyc się,modyfikowac.Nie bez przyczyny Rayo nas po raz kolejny wyjaśniło.Dla mnie Xavi jest bez szerszej koncepcji,bez przyszłosciowego pomysłu,jest taktycznym słabeuszem.Jestem krytyczny,bo skończyła się taryfa ulgowa,teraz ma to co chciał i powinien to pokazac.Wolałbym przegrac z Rayo,ale widziec koncept,a dla mnie jest to samo, co w poprzednim sezonie.Tak wiem to dopiero początek sezonu i zaraz rzucą się na mnie obrońcy generała,ale nie widzę pomysłu i progresu ,za to są te same oklepane schematy.Dla mnie Xavi jest za cienki i jego ,,umiejętności" trenerskie ,są niewspółmierne do klasy zawodnikow jakich otrzymał.

Ej a wiecie że wygraliśmy już puchar gampera ?

Jakieś xD Już zdobyłeś Gampera Robert

Skoro jeszcze nikt nie pisał to ja napisze.
Zdobycie trofeum w tym sezonie można już odhaczyć

To jaki ten puchar wygralismy, bo już zapomnialem, a nikt w komentarzach nie wspomnial?
Komentarz usunięty przez użytkownika

Widzę, że nikt nie napisał to ja to zrobię:już mamy Puchar Gampera ^^

czekałem na niewiarygodnie ,,śmieszne’’ komentarze o Pucharze Gampera i nie zawiodłem się

Ci niżej zapomnieli jeszcze wspomnieć o Pucharze Gampera

Dzięki Robert puchar Gampera już mamy i to z twoją pomocą.

Już zdobyliśmy Puchar ;)))
Możemy już z ligi nawet spadać XD

No Puchar Gampera już macie.