FC Barcelona oficjalnie przedstawiła drugi zestaw strojów na sezon 2022/2023

Dariusz Maruszczak

27 czerwca 2022, 09:14

Mundo Deportivo

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Na początku czerwca FC Barcelona przedstawiła pierwszy zestaw strojów na sezon 2022/2023. Dziś rusza sprzedaż koszulek wyjazdowych, które zostały oficjalnie zaprezentowane przez kataloński klub.

Trykoty są inspirowane trzydziestą rocznicą igrzysk olimpijskich, które odbyły się w Barcelonie w 1992 roku. Ich złoty odcień ma nawiązywać do koloru olimpijskich medali, a na rękawkach i getrach znajdują się paski w barwach herbu olimpijskiego składającego się z pięciu kółek symbolizujących różne kontynenty. Nie zabraknie też motywów miejskich - na koszulce można dostrzec zarys mapy miasta, w tym słynnej dzielnicy L’Eixample oraz jednej z najważniejszych ulic Avinguda Diagonal. Spodenki i getry też są w kolorze złotym. Logo Spotify, Nike i UNHCR (organ ONZ działający na rzecz pomocy uchodźcom), a także herb klubu mają jednolitą barwę granatową.

Dziś rusza sprzedaż koszulek, które są już dostępne w oficjalnych sklepach klubowych i online, a później będą także w innych punktach sprzedaży. Podstawowe trykoty kosztują 89,99 euro, natomiast edycja „piłkarz” 139,99 euro. Tańsze są zestawy dla dzieci, a kupić można również strój żeński w cenie 89,99 euro. Koszulki są wykonane w 100% z materiałów odnawialnych.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Porto - Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/WielkaPilka2023

Gavi w butach niezawiązanych xD

Podobają mi się. Nawet lepsze niż domowe. Takie moje zdanie

Niebo a ziemia patrząc na to co mieliśmy w tym sezonie. Bardzo fajne

Daję 7 w skali od 1 (różowe) do 10 (czarno-złote).

Ostatnio Nike projektuje lepsze trykoty wyjazdowe niż domowe

No lepsze niż domowe

No i to mi się podoba:)

Dawno Barca nie miała tak dobrych zestawów strojów. Świetne w porównaniu z ostatnimi latami.

Super te koszuleczki na nowy sezon. Każdy komplet zacnie się prezentuje.

Cudne! Przepiękne!

Zajebiste, przez 700 lat robiono koszulki z kolorowymi herbami i teraz zaczęto robić takie monochromatyczne, moim zdaniem świetnie to wygląda, herb na koszulce domowej jest we właściwych barwach więc wyjazdowe i trzecie mogą być z jakąś odmiana. Poza tym ta koszulka wyglądałaby nieziemsko kiczowato gdyby w złoto był wmieszany bordowo granatowy herb. Co prawda nie tak ładne jak te różowe, ale te też naprawdę świetne, zdecydowanie będzie chodzone :)))

Jeśli prawdą jest że tak ma wyglądać 3 komplet to jak dla mnie zdezydowanie bije na głowę domowe jak i wyjazdowe https://transfery.info/aktualnosci/fc-barcelona-trzy-koszulki-na-sezon-20222023-foto/155308" target="_blank" rel="nofollow">https://transfery.info/aktualnosci/fc-barcelona-trzy-koszulki-na-sezon-20222023-foto/155308

Czekam na dzień, w którym minie moda na herby monochromatyczne. Po co to w ogóle jest? Naprawdę komuś aż tak przeszkadza herb we właściwych barwach?

Ogólnie sama koszulka całkiem ładna. Szkoda, że nie pokazali od razu całego stroju (wbrew mylącemu tytułowi).

Jak dla mnie sztos te koszulki.

Najlepsze i tak były czarno złote

Spoko. Nie ma co się czepiać. Szybko zapomnieć o tych różowych.

A jak dla mnie jedne z lepszych od lat - bez zbędnej pstrokacizny, można bez żenady założyć na codzień

Grunt, że nie różowe.

O co chodzi z tymi herbami że muszą się zlewać kolorem z koszulką? Gdyby herb był kolorowy byłaby bardzo fajna, a tak przynajmniej dla mnie nic szczególnego.
Chociaż lepsze niż różowe, przynajmniej można założyć tak na co dzień

Ale gówniane :(