Éric García: Każdy konstruktywny komentarz jest mile widziany

Julia Cicha

13 czerwca 2022, 10:30

Marca, MD

4 komentarze

Fot. Getty Images

Éric García był w ostatnim czasie mocno krytykowany za swoją grę, ale we wczorajszym meczu z Czechami Luis Enrique ponownie mu zaufał, a on spisał się bardzo dobrze. Obrońca zapewnił, że skupia się na swoim zadaniu.

- Atmosfera była niesamowita, czułem się wspierany przez kibiców. Krytyka zawsze będzie się pojawiać, ja skupiam się na swojej pracy i na profesjonalistach wokół mnie, którzy rozumieją, jak to działa. Każdy konstruktywny komentarz jest mile widziany, a na resztę nie ma co tracić czasu. Wygraliśmy, jesteśmy liderami, to najważniejsze. Rozegraliśmy dobre spotkanie, poprawiliśmy błędy z Pragi, choć rywale i tak momentami nas zaskakiwali. Mieliśmy dodatkową energię dzięki fanom – powiedział zawodnik Barçy po starciu.

Do gry Érica nawiązał także Luis Enrique: „Éric zagrał wspaniale. Dziś nikt o niego nie pyta? Kibice też byli spektakularni”. Oprócz Garcíi szkoleniowiec postanowił pochwalić także Gaviego: „to wulkan w erupcji. Szybko załapał wczorajszą wiadomość”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Porto - Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/WielkaPilka2023
konto usunięte

Ok to jest moja konstruktywna krytyka:

Garcia nie posiada 4 fundamentalnych cech jakie powinien miec topowy srodkowy obronca albo pokazuje je na srednim poziomie.
- jest srednim sprinterem
- srednio gra glowa
- fatalnie walczy bark w bark/ nie wygrywa czesto sytuacji 50/50
- nie jest silny fizycznie
Czy taki obronca moze byc fundamentem naszej obrony?
On moze pokryc Aspasa, Moreno albo Muniaina jak ma dobry mecz ale gracz pokroju Inakiego zostawia go w blokach a np. Borja Iglesias usiadzie mu na glowie.

Lucho to szefito ????