Miguel Ángel Gil Marin i Mateu Alemany spotkali się na kolacji

Julia Cicha

13 maja 2022, 09:55

Sport, Marca

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Miguel Ángel Gil Marin i Mateu Alemany wzięli wczoraj udział w wydarzeniu organizowanym przez LaLigę, a następnie zjedli razem kolację, co wywołało lawinę plotek ze strony mediów.

Spekulacje dotyczą przede wszystkim zainteresowania Barçy Álvaro Moratą. Dużo mówiło się o tym w trakcie zimowego okienka transferowego, a teraz niewykluczone, że temat wrócił. Juventus musi zdecydować, czy skorzysta z opcji kupienia napastnika, która została zawarta w umowie dwuletniego wypożyczenia. Na razie nie wiadomo, czy postawi na pozostanie Moraty w klubie. Cena jego wykupu to 35 milionów euro. Barcelona ma obserwować sytuację i czekać na rozwój wydarzeń, ponieważ za rok Atlético musi zapłacić jej za Griezmanna, więc możliwe byłoby dokonanie wymiany.

Zdaniem Marki Morata chce wrócić do Hiszpanii, a Barcelona mogłaby być dla niego dobrym kierunkiem. O tym właśnie mieli rozmawiać wczoraj Gil Marin i Alemany, choć Gerard Romero jest raczej zdania, że była to zwykła kolacja przyjaciół. Gdyby chcieli rozmawiać o interesach, wybraliby bardziej dyskretne miejsce. Poza tym priorytetem Katalończyków ma pozostać sprowadzenie Roberta Lewandowskiego.

Po wyjściu z restauracji dyrektor ds. futbolu Barçy nie chciał udzielać żadnych komentarzy. Zapytany, czy rozmawiał o sytuacji Griezmanna, odpowiedział tylko „nie”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Znowu??serio...

Jednego Ferrana już mamy. ;) Chociaż Ferran może zacznie trafiać.

To że jest się Hiszpanem, nie czyni Cię od razu wybitnym piłkarzem.
Morata, Torres, Roberto itd.
To tylko nazwiska głośne i medialne.

Ohh Sh... Here we go again

Kto bogatemu zabroni :)
Posiadając Aubę i Fatiego, którzy mogą grać na 9 nie widzę powodu, dla którego Morata miałby zawitać w Barcelonie jeśli na innych pozyjach są większe problemy.
PS: paradoksalnie uważam że może być to dobry transfer bo moim zdaniem pasuje do Barcelony pod względem stylu gry, ale nie pasuje mi konkurencja dla młodych zawodników - trzecim środkowym napastnikiem awaryjnie mógłby być nawet Jutgla.

to może kupmy negredo. jprdl. niech morata zakończy karierę, bo w kółko będzie temat jego przenosin do nas wracał jak bumerang.

Błagam nie... i to jeszcze w rozliczeniu za Griezmanna...

Morata jak balotelli, piętki ma ogarnięte do perfekcji. On mógłby gra w sevilli czy betisie a nie w Barcelonie gdzie jak sami mówią będą walczyć o wszystkie trofea, ale chyba nie z takimi napadziorami

Tylko nie to drewno!!!!

Real Mbbape, a my Morate...


Bartomeu... Obyś klepał biedę w życiu

Na siłę kupowanie reprezentantów Hiszpanii . On jest słaby i to nie jest zawodnik na przyszłość .

Nie, fuj nie taki transfer, bramki ze spalonego.

Oby nie, Morata to gówno nie napastnik.