Ansu Fati: Nie myślałem o odejściu, Barcelona dała mi wszystko

Julia Cicha

4 maja 2022, 19:00

Sport

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Ansu Fati wziął dzisiaj udział w prezentacji nowej kolekcji bielizny Nike i przy okazji odniósł się do swojej przyszłości.

Zapytany, czy myślał o zmianie klubu, odparł: „szczerze mówiąc, nie. Barça dała mi wszystko. To mój klub”. Tym samym można uznać, że wychowanek uciął wszystkie plotki łączące go z innymi drużynami.

Napastnik wyjawił także, że ma nadzieję wziąć udział w swoich pierwszych mistrzostwach świata: „gra w reprezentacji zawsze jest marzeniem, szczególnie w trakcie mundialu. Marzyłem o tym trofeum przez całe życie, więc zobaczymy. Powoli staję się coraz lepszy i coraz silniejszy”.

Celem Ansu jest zdobywanie trofeów: „moją główną ambicją są tytuły w Barcelonie dla klubu i dla kibiców. To mój cel. Jeśli oznacza to, że pobiję również rekordy indywidualne, to wspaniale. Będę ciężko pracował i pozostanę oddany grze. Jeśli będę miał szczęście, trofea i rekordy przyjdą”.

Wychowanek opowiedział, kto był jego idolem w przeszłości: „kiedy byłem młodszy, był nim Didier Drogba, on był niesamowity. Jednak zamiast patrzeć na konkretnego piłkarza wolę przyglądać się ogólnie wszystkim bardzo dobrym zawodnikom, których oglądaliśmy na przestrzeni lat. Zawsze inspirują mnie najlepsi”.

Przypomnijmy, że Fati ma umowę z Barceloną do 30 czerwca 2027 roku, a jego klauzula odejścia wynosi miliard euro. Przyszłość gracza w katalońskim klubie nie wydaje się więc zagrożona.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ansu oby tylko był zdrowy. Mamy zawodnika, który może być najlepszy na świecie. Mundial chyba odjechał. Będzie ciężko.

ja mu życzę tylko końskiego zdrowia , całą resztę sam ogarnie :)
Widać że wychowanek i że ma Barcelonę w sercu. Tylko jeszcze jedna rzecz (dobrze wiemy jaka) i mamy nasz diament w najlepszej wersji.

Ale czego ten grubasek jeszcze tu szuka? Nie ma dla niego miejsca w składzie i już nie będzie. Sprzedać lub w gorszym wypadku wypożyczyć i potem sprzedać (o ile ktoś się nabierze).

Szkoda mi Pepa jak cholera.. No, ale cóż brawo dla realu za walke do końca. Mam nadzieję że Liverpool ich rozjedzie w finale. P. S ale ten Jacek Grilisz jest cienki powinien ten łeb na łyso ogolić a nie biega z tą czupryna i bramki nie widzi
konto usunięte

Zapamiętajcie to nazwisko... Rodrygo... Rośnie nowa gwiazdą futbolu

04.05.2022. G23:40.... można?:))))

Messi tez tak mówił

Pora spłacić dług Ansu!

marzeniem jest żeby ten chłopak wreszcie zaczął grać regularnie i pokazał caly swoj potencjal
Ansu liczymy na ciebie w przyszłym sezonie...;)