Oliver Glasner: Odniosłem wrażenie, że gramy u siebie

Dariusz Maruszczak

15 kwietnia 2022, 10:00

AS

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Trener Eintrachtu Oliver Glasner po meczu z Barceloną skomentował wielki sukces swojego zespołu i liczne wsparcie ze strony kibiców niemieckiego klubu na trybunach Camp Nou.

Przed rozpoczęciem konferencji Glasner przeprosił za swoje zachowanie przy trzecim golu dla Eintrachtu: – Przepraszam za swoją reakcję przy trzeciej bramce, ponieważ skierowałem się w stronę ławki Barcelony i można to było źle zrozumieć. Dziękuję też piłkarzom i kibicom za odpowiedź, jakiej nigdy w życiu nie widziałem.

Co możesz teraz powiedzieć swoim piłkarzom?

Cały mecz rozegraliśmy w niesamowity sposób. Spotkanie uciekło nam tylko na dziewięć minut doliczonego czasu gry, ale ten jeden raz im to wybaczam.

Jak się czujesz?

Nic nie sprawi, że zapomnę ten wieczór. Będę go pamiętał przez całe życie, do śmierci. Widziałem stadion pełny białych koszulek. To było bardzo emocjonalne. Zapamiętam te wszystkie emocje, których doświadczyłem. Powiedziałem swoim zawodnikom, że po zakończeniu meczu chcę spojrzeć im w oczy, ponieważ dali z siebie wszystko.

Obawiałeś się wyrównania na 3:3?

Muszę przyznać, że tak. Rozgrywanie dogrywki byłoby katastrofą, zwłaszcza że graliśmy z jednym piłkarzem mniej.

Jaki był plan?

Graliśmy z drużyną w najlepszej formie w LaLidze. Wiedzieliśmy, że Barça miała problemy z naszą siłą i szybkością. Sprawiliśmy, że grała w strefach, w których nie tworzyła zagrożenia. Celem było sprawienie problemów Busquetsowi i wszystko wyszło zgodnie z planem.

Co czułeś, widząc tak wielu fanów Eintrachtu na Camp Nou?

Odniosłem wrażenie, że gramy u siebie. Oni też nam pomogli.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pan Trener Oliver Glasner

My też............

Widać jak kluczowy jest u nas Busi. Wczoraj był całkowicie odcięty od gry i widać jak to się skończyło dla nas. Na tym głównie skupił się przeciwnik i przyniosło to dobry efekt dla nich

Mnie zastanawia, po co chcą powiększać stadion jak jest problem żeby obecny zapełnić?

Trzeba przyznać że Eintracht zagrał dwa świetne mecze. Nie dopuszczali naszych do pola karnego a z kontrami wychodzili szybko i płynnie. Trzeba im pogratulować i życzyć powodzenia.

Tak bo jakby ich dopingowalo 10k kibicow wiecej to by nie grali jak cioty.
Szukania przyczyn gdzie indziej niz w swojej grze ciąg dalszy
konto usunięte

Wstyd i hańba na cały świat. Kompromitacji w Europie ciąg dalszy. Pluje na was socios, sprzedać honor Camp Nou za pare euro. Ja pierdole... socios to największe piz** na świecie

w takim meczu zamiast Busiego przydałby się Kessie

Jeśli ktoś był na Camp Nou to wie jaka tam jest piknikowa atmosfera, na gran derbi gdzie Barcelona wygrała 5:1 siedział koło mnie gość który cały mecz przesiedział z telefonem w ręku. Nie ma co się dziwić, ze przyjeżdża 5 tys kibiców z Niemiec i zagłuszają Camp Nou…

Dla Barcy rok bez ośmieszenia jest rokiem straconym. Tym razem wiadomo, wina kibiców aczkolwiek no podpina się to ogólnie pod klub.

Bravo za SOCIOS sprzedawac bilety i zeby fraknfurt rzadzil na trybunach ? no poprostu CIOTY !!! w Polsce by to nie przeszlo :)

Kurde ale troll z niego jest. Nie wytrzymuje tego

Panowie i Panie, nie dziwcie się, że tak ciężko się gra, wyjazdy naszego klubu w europejskich pucharach to mała udręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)