Ogromne zainteresowanie meczem Barcelony z Eintrachtem

Julia Cicha

13 kwietnia 2022, 10:21

Sport

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Już jutro rewanżowy mecz ćwierćfinału Ligi Europy między Barceloną a Eintrachtem. Niemiecki zespół wiąże wielkie nadzieje z tym spotkaniem, a jego kibice tłumnie przybędą do stolicy Katalonii, mimo że tylko części z nich udało się zakupić bilety.

Dyrektor sportowy Eintrachtu powiedział, że drużyna pojedzie na Camp Nou i wygra. Podobne nastroje można wyczuć wśród fanów, którzy nie chcą przegapić historycznego wydarzenia. Barça udostępniła dla gości pięć tysięcy biletów, co wynika z normy UEFA. Zainteresowanie było ogromne. Wystarczy wspomnieć, że o wejściówki na pierwsze starcie we Frankfurcie wnioskowało 250 tysięcy osób, podczas gdy stadion może pomieścić 48 tysięcy kibiców. Teraz przewiduje się, że do Barcelony przyleci 25-30 tysięcy niemieckich fanów.

Bezpośrednie loty z Frankfurtu do Barcelony od tygodni są już wypełnione, a i w przypadku najkorzystniejszych połączeń z przesiadką skończyły się już miejsca. Z pewnością część kibiców będzie starała się zakupić bilety na sektory gospodarzy na Camp Nou. Z kolei Eintracht postanowił zamknąć swoje oficjalne sklepy na dwa dni, ponieważ nie przewiduje, by ktokolwiek miał do nich przyjść w tym czasie. Zainteresowanie biletami na mecz jest tak duże, że Barça poprosiła socios, którzy nie będą mogli przyjść, by zwolnili swoje miejsca.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie strasz. Nie strasz.
« Powrót do wszystkich komentarzy