Junior Firpo: Ronald Koeman mnie okłamał

Julia Cicha

27 stycznia 2022, 11:20

Catalunya Radio, Sport

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Junior Firpo był gościem Catalunya Radio, gdzie przeanalizował swój pobyt na Camp Nou. Były piłkarz Barcelony obecnie występujący w Leeds odniósł się m.in. do pozycji weteranów w drużynie.

- W Barcelonie, tak jak w innych zespołach, weterani rządzą, są wzorami dla młodych graczy, którzy przychodzą do klubu. To coś ogólnego, darzy się ich szacunkiem, na który zasługują.

- Trzech kolejnych trenerów wolało Jordiego Albę ode mnie, tak już jest. On był jednym z najlepszych lewych obrońców świata w ostatnich latach. Teraz nie jest w najlepszej formie, ale statystyki dalej ma dobre. Odszedłem, bo nie dostawałem szans nawet w meczach w środku tygodnia, w których Alba powinien był odpoczywać.

- Według mnie w przypadku trenerów to, jak cię traktują, jest ważniejsze niż aspekty piłkarskie. Uważam, że Koeman mnie okłamał. Powiedział, że na mnie liczył, ale to nie była prawda.

- Jestem samokrytyczny i wiem, że w trakcie mojego etapu w Barcelonie nie byłem takim piłkarzem, jakim chciałem być.

- Koszulka Barçy ciąży, ale niczego nie żałuję. Poszedłbym tam ponownie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Firpo niczym nie blysnal. Dostawal szanse, rowniez od Koemana, a ze nie wykorzystywal, to inna sprawa. Teraz w Leeds rowniez dupy nie urywa a mając 26 lat, to kariery w czolowym klubie juz nie zrobi. Natomiast tak jak np Pjanic, lata po mediach i biadoli. Zalosne..
« Powrót do wszystkich komentarzy