Christo Stoiczkow do Dembélé: Nigdy nie zrozumiałeś, czym jest Barcelona

Julia Cicha

21 stycznia 2022, 16:30

Marca

60 komentarzy

Fot. Getty Images

W związku z obecną sytuacją Ousmane’a Dembélé i zamieszaniem, jakie wywołuje to w klubie oraz w świecie piłki nożnej, Christo Stoiczkow ostro skrytykował Francuza w mediach.

Bułgar przeanalizował liczbę meczów straconych przez skrzydłowego z powodu kontuzji, a następnie powiedział w telewizji TUDN: - ja, jako obcokrajowiec, zaangażowałem się w grę w Barcelonie, by ją poznać w epoce Kubali, Carrasco, Linekera, José Mari Bakero, Julio Salinasa. Znałem historię klubu, a ty, Ousmane, nigdy nie zrozumiałeś, czym jest Barcelona.

- Jeśli nie chcesz być w Barcelonie, przynajmniej nie przynoś hańby temu herbowi, zostaw tę koszulkę i odejdź. Dziękuję za oszukiwanie ludzi, że umiesz grać w piłkę. Mówię to ja, który grałem na twojej pozycji. Panie Laporta, proszę otworzyć drzwi i niech Dembélé odejdzie. Osoby, które nie czują barw Barçy, niech odejdą.

- Xavi, pochwalam twoją decyzję o niepowoływaniu Dembélé. Ta szatnia zasługuje na szacunek, 121 lat historii zasługuje na szacunek. Jeśli ktoś tego nie robi, do widzenia – zakończył Stoiczkow.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Christo Stoiczkow Top Topów.
« Powrót do wszystkich komentarzy