Absurdalna sytuacja Alexa Collado

Julia Cicha

31 grudnia 2021, 17:00

Mundo Deportivo

20 komentarzy

Fot. Getty Images

9 grudnia, a więc niemal miesiąc temu, FC Barcelona oficjalnie poinformowała o wypożyczeniu Alexa Collado do Granady. Od tamtej pory… nic się nie wydarzyło.

Ze strony andaluzyjskiego klubu nie opublikowano natomiast żadnego komunikatu. W mediach podawano, że nie doszło nawet do porozumienia, a informacje Barcelony były dla Granady niespodzianką. Obecnie Collado trenuje już z nowym zespołem, ale według Mundo Deportivo Barcelona wciąż nie przesłała niezbędnej dokumentacji, w związku z czym ogłoszenie jego wypożyczenia nie jest formalnie możliwe.

Alex trenuje w Grenadzie już od 18 grudnia, a więc od niemal dwóch tygodni, za pozwoleniem Barcelony. Wszystkie źródła, z którymi skontaktował się dziennik, utrzymują, że sprawa jest już załatwiona i potrzebne jest jedynie przesłanie dokumentacji. Do 3 stycznia i tak nie można w Hiszpanii rejestrować piłkarzy, więc do tej pory nie miało to znaczenia. Teraz jednak Katalończycy muszą jak najszybciej załatwić wszelkie formalności. Collado obejrzał niedawno na żywo mecze Granady z Mallorcą (4:1) oraz z Atlético (2:1).

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A może w obecnej sytuacji wartym byłoby go jenak zostawić i zarejestrować w styczniu

Skoro jest jeszcze czas na dostanie kwitów to nie przesadzajmy.

Pisanie żeby cokolwiek napisać w okresie świątecznym. Dzisiaj jest 31 grudnia a rejestracja nowych zawodników od 3 stycznia. W poniedziałek wyślą dokumenty i będzie po sprawie.

Ja nie rozumiem, czemu My mu nie damy szansy… skoro mamy takie braki w ofensywie…
Komentarz usunięty przez użytkownika

Nie wiedziałem że Granada gra w LM brawo Alex, brawo klub ;)

Alemany? TOP. ;D

Patologia. Czy w tym klubie nie da się normalnie załatwiać spraw ?