Mundo Deportivo: Arnau Comas na celowniku Granady

Maciej Łoś

15 grudnia 2021, 16:45

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Mundo Deportivo informuje o tym, że Granada chce sprowadzić do siebie wychowanka Barçy Arnau Comasa. Młodym graczem interesuje się także angielski Leicester.

Kilka dni temu Granada zdecydowała się wypożyczyć z Barcelony Alexa Collado. Według Mundo Deportivo, andaluzyjski klub jest zainteresowany sprowadzeniem do siebie kolejnego zawodnika Barçy. Chodzi o Arnau Comasa, który na co dzień występuje w rezerwach zespołu z Camp Nou. Dyrektor sportowy Granady Pep Boada zna dobrze 21-latka i pierwotnie chciał ściągnąć go już w zimowym oknie transferowym. Jednak w związku z powrotem do gry Domingosa Duarte i dobrą formą Raúla Torrente jest bardziej prawdopodobne, że klub z południa Hiszpanii będzie próbował spróbować Comasa latem.

Barça jest skłonna zgodzić się wypożyczyć stopera, który w ostatnim czasie jest kluczową postacią rezerw po roku spędzonym na grze w barwach Olotu. Tam zyskał on doświadczenie, które wykorzystuje w drużynie prowadzonej przez Sergiego Barjuana. Comas może mieć jednak problem z awansem do seniorskiej ekipy, ponieważ Xavi ma dostępnych kilku prawonożnych stoperów i wolałby mieć nowego gracza lewonożnego będącego alternatywą dla Clementa Lengleta i Samuela Umtitiego.

Comasem interesuje się także Leicester. Trener angielskiego klubu Brendan Rodgers śledzi postępy kapitana Barçy B od kilku miesięcy. Wczoraj Comas zagrał w meczu o Puchar Maradony w Arabii Saudyjskiej, choć wciąż czeka on na oficjalny debiut w pierwszym zespole.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

sprzedać do Leicester za parę mln :)

30 mln daja i dorzucamy Mingueze w pakiecie.

Pique niedługo zakończy karierę, wypożyczyć Comasa do tego czasu i niech się ogrywa w LL :)