Live FCBarca.com: Oceniamy początki Xaviego!

Julia Cicha

25 listopada 2021, 16:34

35 komentarzy

Zapraszamy na kolejny live FCBarca.com! Wraz z Maćkiem Krawczykiem z kanału Footroll oraz znanym socio Barcelony Michałem Zawadą ocenimy dziś początki Xaviego.

Od godz. 19 z naszymi gośćmi porozmawiają Julia Cicha i Piotrek Baleja. Dla uczestników live'a przewidziany jest konkurs z atrakcyjną nagrodą. Nie zapomnijcie o subskrypcji i komentowaniu! Jak zawsze będzie możliwość zadawania pytań gościom.

Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się nim ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Widze, że niektórym ktoś wsadził długi kij nie powiem gdzie. Myślę, że możecie udać się na Agappe. Tam nikt nie urazi ani was, ani "waszego" klubu ani "waszych" piłkarzy.

@juliacicha Myślałem, że obrażanie piłkarzy swojego klubu, nazywanie ich chomikami, czy głupiutkimi to poziom SE czy Pudelka, ale widać taką ścieżkę sobie redakcja wybrała.

Kim wy jesteście by oceniać Xaviego!
Komentarz usunięty przez użytkownika

Tak jak Footroll nie trawi Jordiego Alby tak ja nie trawię Footrolla i jego przemyśleń :)

Super sie sluchalo. Nie rozumiem hejtu na macka. Nie oglafam go na yt, bo do mnie nie trafia content, ale tutaj super merytorycznie

Sprzedać Araucho a sprowadzić DeLigta. Lub zostawić Araucho, sprzedać Coutinho, Lengleta, dołożyć coś kasy i sprowadzić DeLigta. Araucho + DeLigt i mamy hiper defensywę na lata.

Fajne autorytety tu macie xDD Kto następny? Marta Linkiewicz czy Popek Monster? xD

Na święta można pierwsze wnioski wysunąć, jak bayern nas wyśle do LE

Come on !!! Oceniamy już po dwóch meczach?! Ja póki co to nie wiem czy to co widzę na boisku to chwilowy entuzjazm związany ze zmianą trenera czy początek obrazu gry wg filozofii Xaviego... Poczekajmy przynajmniej z 10 meczów...

Adam Małysz, to nawet nie jest on.

Największa zmiana to jest w kwestii mentalnej. Koeman popełnił wielki błąd mówiąc publicznie że ci zawodnicy nie są wstanie nic wygrać z tym klubem. To spowodowało że zawodnicy nie umierali za Koemana i nie dawali jak to się mówi z wątroby. Przyjście Xaviego przede wszystkim odblokowało głowy zawodnikom a to już jest wielki plus dla zespołu. Tutaj widzę największą poprawę na ten moment czyli w mentalności zawodników.

Jestem i słucham :)

Nie wiem czy jest sens oceniać początki Xaviego jako naszego trenera. Dywagacje nieco po próżnicy. Setien w debiucie miał tiki take z rekordowa liczba podań, Koeman miał brać towarzystwo do harówki wręcz nadludzkiej a jak wyszło wiadomo. Prace Xaviego czy wręcz jej początek możemy recenzować za kilka miesięcy.

Footroll jeden z mniejszych znawców odnośnie Barcelony w moim mniemaniu. Bardzo dużo nie trafnych tez opartych tylko na odczuciach czy pojedynczych meczach.
Pojedynki z dziećmi które oglądają mecze na sofascore to nie wiedza :)

Kto następny Jaś Śmietana? Ten sam kaliber co footroll xD

Tego podrabianego kibica zaprosiliście? Wstyd

O kurła myślałem, że ten z prawej to Adam Małysz:D

Troszkę nieaktualne chyba to zdjęcie Zawady ;)