Barcelona - Dynamo: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

• Gerard Piqué 36'
  • środa, 20 października 18:45
  • Camp Nou
  • Polsat Sport Premium 1

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Dynamem Kijów zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: piekielnie ważne trzy punkty w Lidze Mistrzów

Przed dzisiejszym meczem Barcelona miała tylko jeden cel - zgarnąć komplet punktów bez względu na formę i okoliczności. Gospodarze stworzyli sobie kilka dobrych okazji i jedną z nich wykorzystali, co przy fatalnej postawie rywali w ofensywie wystarczyło do zwycięstwa. Sytuacja w grupie wciąż jest dla Barçy skomplikowana, ale pierwsza wygrana daje nadzieję, że uda się jeszcze awansować do fazy pucharowej.

Najgorsze: tego nie da się oglądać, Panie Koeman

Barcelona po raz trzeci z rzędu wychodzi w Lidze Mistrzów składem, który wręcz sugeruje grę dośrodkowaniami. Tak też było i w pierwszej połowie sam Luuk de Jong powinien strzelić przynajmniej jednego gola. Sztuka ta udała się jednak tylko Piqué. Po przerwie bez rosłego Holendra na placu Barça miała przyśpieszyć i tak też się stało. Trwało to jednak kilka minut, po czym gospodarze weszli w tryb uśpienia. Grali powoli, bez przekonania. W ofensywie brakowało ruchu, a większość ataków była przeprowadzana powoli i zaledwie trójką zawodników. Nic dziwnego, że kilkakrotnie z trybun dało się usłyszeć gwizdy. Tak niska intensywność w Lidze Mistrzów rzadko się zdarza, a organizacja gry i pomysł na budowanie akcji środkiem pola z tak mizernym rywalem to już efekt Koemana. Można stracić cierpliwość.

Smutne, żałosne ,byle jakie, nie dało się oglądaćaco będzie wniedzielę?

Sytuacja w grupie nie jest skomplikowana,chyba ,że walczymy o 3 miejsce.Wczoraj po obejrzeniu FC Porto,nie mamy szans na 2-gie miejsce w grupie.Oni przegrali 4-0, z podniesionym czołem zeszli z murawy,grali wyśmienicie a wynik zupełnie nie zabrał im jakości i umiejętności gry. Barka powinna się wstydzić tego meczu,jeden z gorszych w historii nie zasłużonych wyników. Co robią w tej drużynie Luuk de Jong i Sergio R.?poza zajmowaniem miejsca młodym ,chyba co robią dobrze trenerowi poza boiskiem.

Luuk de Jong zagrał dlatego by nie przemęczać Ansu i Kuna którzy są wprowadzani powoli tak samo zresztą Coutinho. Najważniejsze że stworzyli sytuacje, bo jsk sir stwarza sytuację to zawsze coś może wpaść z nich.

Plus punkty i brak kontuzji i minuty kontuzjowanych i nowych.
Minus gra i skutecznosć

Nie da się na to patrzeć.

Oni chyba grają by Koeman poleciał. Zero jaj, jak na treningu.

Czerczesowa niech wezmą to skopie piłkarzom tyłki i będą zapie...dalać jak szwajcarskie zegarki

Benfika i Bayern poza zasięgiem, bo Barca gra bez jajca.

Po ostatnim gwizdku sędziego próbowałem znaleźć jedno słowo, które mogłoby opisać grę Barcy i przyszło mi do głowy jedno - smutna. Barca Koemana gra smutny futbol, bez ikry, chęci, polotu, bez wszystkiego tego za co ją tak wielu pokochało. Bardzo długo wierzyłem w Koemana, ale to co zobaczyłem dzisiaj ostatecznie mnie przekonało, że jego czas musi się skończyć jak najszybciej, dla dobra wszystkich cules.

Jak sam Koeman mowi ze w LM nie ma szans to po co sie maja nasi przemeczac... szkoda zdrowia...niech on juz wypier*ala...

Brak intensywności w grze przeraża. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Najlepsze ? ze wogule ten mecz sie odbyl rozruch przed el clasico hahaha a najgorsze : nie wierze ze nawet takim skladem gramy jak w naszej extraklapie. bo sklad i tak jest dobry a tu jest dramat

Koman out!!!!!!!!

Koeman ewidetnie chce przytulić kasę jak najszybciej ,jakbym miał te 13 mln ojro to bym zapłacił żeby go tu więcej nie oglądać i się nie męczyć

Luuk katastrofa, jeśli Koeman chciał go kupić bo "gra lepiej głową niż Neymar" to po dzisiejszym meczu kompletna kompromitacja dla obu Holendrów. Cieszą niezmiernie ważne 3pkt oraz fakt, że Kun się wprowadza i Fati dostaje znów minuty, innych plusów nie widać.

Tragicznie się to oglądało. Druga połowa typowo na dowiezienie wyniku. Brak słów. Beznadziejny mecz