Sport: AS Roma chce ściągnąć Riquiego Puiga

Maciej Łoś

16 października 2021, 12:00

Sport

72 komentarze

Fot. Getty Images

Riqui Puig nie ma raczej szans na grę w Barcelonie, dlatego różne kluby sondują możliwość jego sprowadzenia zimą. Jednym z nich jest AS Roma, której trener José Mourino interesuje się młodym Hiszpanem.

Riqui Puig nie jest w stanie przekonać do siebie żadnego z ostatnich trzech trenerów Barcelony. Choć już w zeszłym roku Ronald Koeman dał mu jasno do zrozumienia, że nie będzie mógł liczyć na wiele minut na boisku i powinien szukać sobie nowego klubu, ten zdecydował się pozostać w Barcelonie i walczyć o swoje miejsce. Niestety, jego pozycja w hierarchii nie zmieniła się. Co więcej, ostatnia eksplozja talentu Gaviego spowodowała, że Puig ma jeszcze mniejsze szanse na występy w klubie.

Niewykluczone zatem, że Hiszpan w końcu zdecyduje się zmienić otoczenie w zimowym oknie transferowym i spróbować swoich sił w innym zespole. Sport donosi, że zainteresowany jego usługami jest José Mourinho. Portugalski szkoleniowiec widziałby Puiga w swojej Romie, która walczy w tym sezonie także w Lidze Konferencji.

Największym zwolennikiem Riquiego Puiga w Barcelonie jest Joan Laporta, który chciałby, żeby wychowanek grał częściej. Jednak Ronald Koeman ma na ten temat inne zdanie. Być może Hiszpan zdecyduje się odejść przynajmniej na wypożyczenie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Juz czas zeby opuscic cieplutki kur..dołek.

@Fetta
Zgadza się, Koeman powinien już odejść, a nawet już dawno.

@4Fabregas4 Dyskusja jest o Puigu, Koeman raczej nie ma tu cieplutkiego kur...dołka.
« Powrót do wszystkich komentarzy