García Pimienta krytykuje grę Barcelony Ronalda Koemana

Julia Cicha

21 września 2021, 16:40

AS, Sport

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Były trener Barçy B Francisco Javier García Pimienta był dziś gościem programu „Què t\'hi jugues?” i skomentował bieżącą sytuację Barcelony.

- Problemem jest to, że we wtorek Barcelona grała źle w obronie, a wczoraj grała źle w ataku. Piłkarze nie są przyzwyczajeni do robienia ani tego, ani tego.

- Wszyscy wiemy, jakim rodzajem trenera jest Koeman. Ma swoją ideę piłkarską i chce wygrywać po swojemu, w sposób, który uważa za najlepszy dla drużyny. Jednak zarówno w obronie, jak i w ataku nie oglądamy takiej Barçy, jaką byśmy chcieli.

Przypomnijmy, że García Pimienta został kilka tygodni temu zwolniony i zastąpiony Sergim Barjuanem. W przeszłości mówiło się nawet, że mógłby zostać pierwszym trenerem Barcelony, a nawet teraz powracają takie głosy w mediach. Sam zainteresowany nie skomentował jednak tego tematu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A kim ma grać w tym ataku, bo tylko jest depay. Jego Barca b też nie porywała w ataku bo też miał tylko collado,każdy wie że Barca gra teraz piach ale tak naprawdę to kto w tym zaspole jest w formie ? MOZE 3 zawodnikow!!

@snoopy Może miałby kogoś innego w ataku gdyby nie zażyczył sobie De Jonga, chociażby Collado który gnije na trybunach. Wiem, że to inna pozycja ale widząc jak Pique czy Araujo lepiej radzą sobie w ataku niż ten parodysta śmiem sądzić, że absolutnie każdy poradziłby sobie lepiej na dziewiątce.
« Powrót do wszystkich komentarzy