Joan Laporta: Javier Tebas ma chorą obsesję na punkcie Barçy

Łukasz Lewtak

12 września 2021, 21:33

Barça TV, Mundo Deportivo

46 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Laporta na antenie Barça TV odpowiedział na wypowiedzi Javiera Tebasa z dzisiejszego wywiadu prezesa LaLigi dla katalońskiego Sportu.

- Wydaje mi się, że to wypowiedzi niewłaściwe dla prezesa LaLigi. Zamiast szukać harmonii i zrozumienia, zawsze szuka konfliktu i konfrontacji. Ma chorą obsesję, chce zobaczyć, jak może zaszkodzić Barcelonie i jej wartościom, ale my, culés, już go znamy.

- Zarząd Barçy, demokratycznie wybierany przez jej socios, nie pozwala nikomu, np. LaLidze, na zawłaszczanie interesów i praw klubu. Trzeba pilnować, aby nie zostały one zdominowane przez inne instytucje.

- Tebas mówi, że Messi nie został w Barcelonie, ale to on był głównym aktorem, przez którego nie został, to z powodu jego nadgorliwości i dlatego, że z Finansowym Fair Play chce być bardziej papieski niż papież. Powinien się temu przyjrzeć, bo reszta lig była bardziej elastyczna i potrafiła zatrzymać swoich najważniejszych graczy.

- Barça nie pozwoli, by Tebas przejął prawa do klubu ani nie będzie podążać za osobistymi projektami pana Tebasa, który chce wykorzystać interesy Barçy do zarabiania pieniędzy, zastawiając prawa telewizyjne klubu na 50 lat.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak się złomuje ludzi. Brawo Panie Laporta.
« Powrót do wszystkich komentarzy