RAC1: Joan Laporta próbował sprowadzić tego lata Neymara

Julia Cicha

6 września 2021, 12:33

RAC1

75 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziś rano na antenie RAC1 podano, że Joan Laporta próbował tego lata sprowadzić Neymara z powrotem do Barcelony. Brazylijczyk wielokrotnie był łączony z klubem, ale ostatecznie został w PSG, do którego trafił z kolei Leo Messi.

Prezydent katalońskiego klubu miał wysłać dwie osoby do Paryża, by porozmawiać z Neymarem. Ten z kolei przyznał, że bardzo chciał wrócić na Camp Nou i grać razem z Messim. Wszystkie plany upadły jednak, gdy jeden z szejków będących właścicielami PSG zapłacił 20 mln euro ojcu zawodnika. Pieniądze nie pochodziły ponoć bezpośrednio z oficjalnych kont francuskiego klubu.

Trudno spodziewać się, by powyższe informacje były prawdziwe, szczególnie biorąc pod uwagę fatalną sytuację finansową Barçy. Klub nie był w stanie zatrzymać Leo Messiego, który trafił właśnie do Paryża, więc nie należy spodziewać się, by mógł opłacić transfer Neymara. Niemniej jednak RAC1 nie jest zupełnie nierzetelnym źródłem, więc w tej historii może znajdować się choć ziarno prawdy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

RAC1 skompromitowało się doszczętnie tym wystąpieniem. Ja rozumiem, że kliki, że zasięgi, ale to już gruba przesada. Nawet najbardziej naiwni nie uwierzą.

@baartekk97 "Weź nie pierdol ziomek"

@baartekk97 śmieszne, bo Laporta to potwierdził dziś w nocy w TV3 xd
« Powrót do wszystkich komentarzy