Sergiño Dest: W trakcie presezonu bardzo dużo biegamy

Julia Cicha

30 lipca 2021, 20:00

Barca TV

28 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona przebywa obecnie na zgrupowaniu w Niemczech, a już jutro zmierzy się ze Stuttgartem w kolejnym meczu towarzyskim. O treningach oraz przygotowaniach do sezonu krótko opowiedział Sergiño Dest.

- Presezon przebiega dobrze, zawsze jest trudny, bo trzeba przygotować się do nowej kampanii. Jako drużynie dobrze nam idzie, bardzo dużo biegamy, ale moim zdaniem to dobre dla naszej formy fizycznej. W trakcie spotkań również dużo się biega.

- Gra też jest ważna, musimy rozegrać kilka meczów przed startem sezonu. Myślę, że Stuttgart to dobry przeciwnik na początek.

- Chcę grać jak najwięcej, oczywiście chcę także zdobyć z klubem trofea takie jak Liga Mistrzów czy LaLiga. Chcę stawać się lepszym piłkarzem, to również jest dla mnie bardzo ważne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chłop jest w szoku że dużo biegają xd . Być może to była jedna z przyczyn tych niektórych słabszych meczów Barcy w ostatnich latach nie trzeba przypominać co to za mecze były ... W dzisiejszej piłce nie wystarczy mieć tylko umiejętności trzeba być znakomicie przygotowanym fizycznie w związku z tym że tyle meczy się gra w czasie sezonu . Mam nadzieje że w tym sezonie nie będziemy mówić że w którymś momencie piłkarzom zabrakło pary ....

@messi 94 w szoku to jestem ja ile ludzi tutaj nie przeczyta nic poza tytułem i spuszcza sie w komentarzach

@Danqoo Jeśli ci chodzi o mnie to muszę cie zmartwić bo przeczytałem całość ;)

@messi 94 czytaj artykuł a nie sam tytuł bo robisz z siebie debila.

Edit: to czytaj ze zrozumieniem albo wróć do podstawówki.

@JKrolFCB A nie wydaje ci się to śmieszne że piłkarz jednego z najlepszych klubów na świecie mówi że oni przed sezonem dużo biegają ? Przecież to brzmi komicznie .

@messi 94 Nie nie wydaje mi się. Stwierdził fakt i nie widzę w tym nic dziwnego.

@JKrolFCB Dla mnie to oczywista oczywistość i nie trzeba tego mówić a ten fakt stwierdzony przez Desta zmusza do zastanawiania się : Skoro teraz mówi że dużo biegają to ciekawe czy biegali tyle samo sezon bądź dwa sezony temu bo jakoś wtedy nikt o dużej dawce km nie mówił .
« Powrót do wszystkich komentarzy