LIVE przed finałem EURO! Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski dla FCBarca.com

Julia Cicha

10 lipca 2021, 17:30

8 komentarzy

Zapraszamy na kolejny LIVE FCBarca.com! Przed jutrzejszym finałem EURO 2020 naszymi gośćmi o godzinie 18 będą Maja Strzelczyk z CANAL+ i Łukasz Wiśniowski z kanału Foot Truck.

Mistrzostwa Europy dobiegają końca, ale przed nami najbardziej emocjonujący kibiców mecz. Choć nie będzie w nim przedstawiciela FC Barcelony, to i tak wśród nas znajdą się na pewno zarówno sympatycy Włochów, jak i Anglików. O przewidywaniach na finał i dotychczasowym przebiegu turnieju prowadzący Julia Cicha i Piotr Baleja porozmawiają z Mają Strzelczyk i Łukaszem Wiśniowskim. Nie zabraknie oczywiście miejsca na wasze pytania, które zadawać możecie na chacie.

Widzimy się dziś o godzinie 18!

Zapraszamy! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

W trakcie live'a będziemy też zbierać pieniądze dla chorego Kacperka, który na operację serca musi zebrać aż 4 mln. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Dziękujemy za pomoc!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy ta Mają pracuje w C+? Raz ją widziałem i szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie swoją wiedzą piłkarską, a co do głosu i urody, rzecz gustu.

konto usunięte

Pani Maja jest przepiękna. I jeszcze ten głos...
konto usunięte

Widzę tutaj dzisiaj pamięciowki na Maje pójdą wartkim strumieniem :D dajcie żyć kobiecie koniobijcy

Maja Strzelczyk? TOP!

Brawo redakcja! Robicie świetną robotę! Ja już wpłaciłem $$$ na patronite i zachęcam innych :) dziękuję za codzienny materiał

Głos Majki sztosiwo :D

Pani Maja mogłaby mi czytać bajki na dobranoc, ten głos... :D