Marca: Barcelona interesuje się 16-letnim Enrique Herrero z Villarrealu

Maciej Łoś

22 czerwca 2021, 20:00

Marca

1 komentarz

Fot. Getty Images

W orbicie zainteresowań Barcelony znalazł się Enrique Herrero z Villarrealu. Utalentowany 16-latek wykazywał się bardzo dobrą skutecznością w młodzieżowych zespołach, jednak popadł w konflikt z klubem i nie przedłuży wygasającego kontraktu.

Enrique Herrero to kolejny talent szkolący się od kilku lat w akademii Villarrealu. 16-latek w przeszłości dawał o sobie znać dzięki swoim zdobyczom bramkowym i tytułom króla strzelców, m.in. podczas XXVI edycji turnieju LaLiga Promises. W rozgrywkach Super Liga de Valencia w sezonie 2017/2018 strzelił 56 ze 155 goli strzelonych przez Żółtą Łódź Podwodną. Otrzymywał już także powołania do młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii.

Zainteresowanie Herrero wzrosło, ponieważ jego umowa z Villarrealem wygasa za kilka dni i nie ma możliwości, by ją przedłużył, ponieważ właśnie z tego powodu popadł w konflikt z klubem i nie gra o grudnia.  Z tego powodu chętni na jego zakontraktowanie są przede wszystkim Barcelona, Real Madryt i Juventus.

Według Marki, dwaj hiszpańscy giganci złożyli mu już oferty kontraktu. Królewscy chcą, by dołączył do drużyny Juvenil A, podczas gdy Barça zaproponowała mu grę w zespole Juvenil B. Młody zawodnik musi zatem zadecydować, gdzie według siebie będzie miał lepsze możliwości rozwoju.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Literówka w tytule