Ronald Koeman: To pech, że Dembélé doznał kontuzji

Julia Cicha

21 czerwca 2021, 15:55

Gol

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Koeman wrócił dziś z Amsterdamu do Barcelony, gdzie na lotnisku czekali na niego dziennikarze. Trener odpowiedział na kilka pytań o bieżące sprawy dotyczące klubu.

Kontuzja Dembélé: Nie mogę powiedzieć zbyt wiele. To pech, że doznał kontuzji. Trzeba to zaakceptować i przeanalizować. Teraz jesteśmy na wakacjach, choć myślimy już o kolejnym sezonie.

Kadra: Teoretycznie w przyszłym sezonie liczę na wszystkich piłkarzy. Pracujemy nad polepszeniem kadry i musimy podjąć decyzje. Nie mogę powiedzieć nic więcej.

Rozmowy z Laportą: Dla obu stron to było dość niewygodne 10 dni. Klub, prezydent i ja bardzo chcemy rozpocząć kolejny sezon, oby z kibicami. Rozmawialiśmy, nie ma problemu. Przeanalizowaliśmy cały sezon, w końcówce nie graliśmy na odpowiednim poziomie, ale trzeba omówić całość. Teraz ważna jest kolejna kampania, Barça co roku musi aspirować do zdobywania trofeów.

Depay: To bardzo dobry transfer, tak jak Kun i Éric García. Wszystkie drużyny pracują nad wzmocnieniami.

Messi: Nie wiem, klub stara się dojść z nim do porozumienia, to ważne.

Transfery: Nie jest dobrze rozmawiać o pozycjach, ogólnie staramy się wzmocnić kadrę. Żeby aspirować do największych celów, trzeba się wzmacniać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To nie pech, to po prostu chodzące, biegające nieszczęście!
« Powrót do wszystkich komentarzy