Ronald Koeman: Jestem przekonany, że kadra będzie mocniejsza niż rok temu

Julia Cicha

18 czerwca 2021, 09:41

Sport

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Koeman przebywa obecnie w Holandii, gdzie oglądał wczoraj mecz Holendrów z Austriakami. Przy okazji opowiedział dziennikowi Sport o przygotowaniach do nowego sezonu.

- Perspektywy są dobre. Wiem, że klub ciężko pracuje nad stworzeniem mogącej rywalizować drużyny, lepszej niż w poprzednim sezonie. Kadra będzie mocniejsza, jestem o tym przekonany.

- Zawsze mówiliśmy, że Messi musi skończyć karierę w Barcelonie. Mam więc nadzieję, że niedługo przedłuży umowę. Uważam, że może się tak stać. To będzie świetna wiadomość dla wszystkich.

- Porozumienie z Depayem nie jest domknięte, bo brakuje podpisu, ale niemal wszystko jest załatwione. Mam nadzieję, że do nas przyjdzie, to interesujący zawodnik.

- Szkoda, że Wijnaldum nas nie wybrał, bo to interesujący piłkarz, który mieścił się w planach wielu drużyn. Myślę, że zabrakło nam kilku kontaktów, które mogły być decydujące, albo większego przekonania z naszej strony. PSG nas wyprzedziło.

- Francja i Niemcy są na wyższym poziomie niż Holandia. Ustawienie 3-5-2? Może być bardziej ofensywne niż jakiekolwiek inne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kadra może i tak, szkoda że trener nie, ale nie można mieć wszystkiego :/

Kadra będzie mocniejsza? Już jest! Przyszedł klasowy napastnik i 2 perspektywicznych obrońców a w dodatku na 99% mamy Depaya, dobrze to wygląda. Jeszcze tylko pomoc kimś wzmocnić i będzie naprawdę nieźle.
No i przestańcie hejtowac, ja wierzę że następny sezon będzie udany. Skończymy z dwoma pucharami!

Ja nie jestem, bo juz udowondil ze jest slabym trenerem.
3 miejsce w lidze i 0 pcharow.
Robcie screny.

Tak jak hejtowalem dziadka Wijnalduma no to musze przyznac ze zagral wczoraj jak profesor i troche teraz zaluje ze jednak nas nie wybral.

To w tym sezonie już bez wymówek Panie Ronaldzie...