Čeferin o Superlidze: Real, Barça i Juventus zachowują się jak dzieci

Julia Cicha

11 czerwca 2021, 17:06

Marca, AS

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Prezes UEFA Aleksander Čeferin nie odpuszcza i mimo wstrzymania działań przeciwko Realowi, Barcelonie i Juventusowi z powodu ich zaangażowania w Superligę powtarza swoje groźby i krytykę.

- Sprawiedliwość czasem jest dość wolna, ale zawsze przychodzi. Z mojego punktu widzenia wstrzymanie działań nie jest definitywne, rozwiążemy tę sprawę w sądzie. Wyjaśnimy te tematy i pójdziemy dalej. Trzy kluby wydają się dziećmi, które przez jakiś czas nie chodzą do szkoły, nie są zapraszane na imprezy, a potem próbują wejść tam z policją.

- Słowa Platiniego mnie nie zaskoczyły, nic już mnie nie zaskoczy w piłce nożnej [Platini powiedział, że kluby mają prawo stworzyć własny turniej i nie brać udziału w Lidze Mistrzów – przyp. red.]. To nie zasługuje na komentarz. Uściśnięcie ręki z prezesem Juventusu? To kwestia osobista, on to wie.

- Organizacja EURO to światełko w tunelu. Piłka nożna daje ludziom nadzieję, bardzo chcemy już zacząć. Nie zgadzam się jednak z organizacją turnieju w wielu krajach, nie sądzę, byśmy mieli to powtórzyć.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zamknij ryj śmieciu.

Skoro kluby zachowują się jak dzieci...
To Ja (Cerefin) zachowam się jak wódz naczelny z Polski.... Będę mówił i robił co chciał...

Ceferin znaczy zero!

Ciekawe jak w takim razie jak określić można zachowanie szefa Uefy skoro kluby, które chciały stworzyć własne rozgrywki nazywa dziećmi?
Toż to komedia i dramat w jednym. W Europie mamy demokrację a Uefa zachowuje się jak monopolista i prędzej jej bliżej do postawy dziecka, które głośno krzyczy, bo ktoś chce mu zabrać jego zabawki...
A tekst o nadziei? To zasługuje na brak komentarza.

Straszny szmaciarz, za tego typu wypowiedzi powinien zostać zdymisjowany to jest kolejny szantaż z jego strony. Straszenie klubów sankcjami itp jest nie dopuszczalne. UEFA jest korupcyjnym głównem które boi się się utraty setek milionów wypracowanych przez najlepsze kluby. Jak mówi o sprawiedliwości to zostaw normalna pensję sobie i pracownikom UEFA a pozostałą kwotę rozdziel na kluby.

Jeśli 3 kluby zachowują się jak dzieci to Ceferin zachowuje się jak bachor!

A on nie zachowuje się jak dziecko? Ciągle płaczę o te trzy kluby i wymyśla historyjki jak na przykład ta że go jakaś babcia z laską zatrzymała na ulicy :D

Te infantylne odwołania są urocze moim zdaniem. Jeśli na takich złośliwościach ma się sprawa zakończyć, to luzik. Jeśli będzie podskakiwać sankcjami, do zobaczenia w sądzie. Żaden europejski sad nie stanie po stronie monopolisty

Chciałem im przywalić, a mi zabronili. A to niegrzeczne maluchy.

" Uściśnięcie ręki z prezesem Juventusu? To kwestia osobista, on to wie."
Tak, człowiek który się kieruje osobistymi przesłankami, pełniąc taką funkcję, wcale nie jest dziecinny.

Zgadzam się z nim tylko w ostatnim zdaniu.

Ceferin, ale to Ty dzwonisz... Gdzie te Twoje huczne groźby? Przecież jeszcze nie tak dawno byłeś pewien, że ich ukarasz. Zastanawiałeś sie ile to lat obejmie banicja w LM, a teraz co? Zesrałeś sie, Panie Ceferin. A najlepsze jest to, że jak sąd wyda orzeczenie na korzyść tych trzech drużyn, to i Twoje porozumienie z pozostałymi klubami straci ważność. Mam nadzieję, że sie przewrócisz i sobie ten głupi, fałszywy ryj rozwalisz.

A UEFA na czele z Ceferinem wcale lepiej się nie zachowuje. Wcale XD Sąd zakazał UEFIE karania wielkiej trójki i już UEFA zaczyna swoje psioczenie. Ceferin jako przewodniczący UEFY powinien lepiej dobierać słowa. W mojej opinii piastowany urząd go przerasta, a zastosowane wobec Superligi środki zaradcze - pogrążają.

Tym opisem o dzieciach to chyba UEFE podsumował. Organizują imprezę co rok, a jak ktoś chciał zrobić lepsza to się poskarżyli na nich xD

Ale go boli :DD

Jedno wielkie XDDD

Ceferin się skompromitował dlatego teraz takie komentarze ... Pultał się że Barca, Real i Juve zabraknie w LM a nwet im nic nie może zrobić xD

Jestem ciekawy przyjęcia takiego euro bo mam wrażenie że kolorowo nie jest ale za wcześnie na podsumowania.

UEFA grozi tym klubom karami i wykluczaniem z rozgrywek bo zrobiły nie tak jak oni chcieli i teraz są obrażeni. I to niby te kluby zachowują się jak dzieci?

W jednym ma racje, Euro w wielu państwach to chory pomysł

Czy on aby nie potwierdził że uefa to mafia?

Prędzej czy później ukręci na siebie bata.

Kwestia czasu. Nawet jak mu się uda to przyjdzie karma i na starość zapomni jak się nazywa i kim był. W mgnieniu oka straci wszystko i wszystkich.

Ten człowiek to( wpisz dowolne slowo)
Zero szacunku do tego typu ludzi.

Skoro Barca, Real i Juve są dziećmi, to UEFA jest piaskownicą, w której się bawią.

Najwyższa pora żeby sąd dobrał mu się do dupy za mowę nienawiści, groźby i wyłudzenia pieniędzy

Powiedział chłop, który grozi klubom jak coś mu się nie podoba.

Za to pan Ceferin i cała mafijna UEFA zachowuje się profesjonalnie. xD

Ah shit, here we go again