O sobie

  • Zainteresowania football
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta, Messi, Ronaldinho, Valdes, hm, ciężko wybrać
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 5416
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kun 100% :D

0

I tak nikt go nie chce w Barcelonie.

0

VV. zrobił mi smaka na to wino Iniesty xD

0

Po co ma milczeć skoro ma racje? Najeżdżajmy na Xaviego, który tylko określił swoje zdanie a błogosławmy świętego Messiego, który wcale nie dopuścił się żadnych prowokacji w stosunku do Realu po strzeleniu bramki na 3:2 w Superpucharze...

0

Torres gra totalne drewno ;/.

Zobacz wszystkie

0

Piter_Messi
Tutaj nie chodzi o to, kto był lepszy(chociaż uważam, że tych graczy nie powinno się porównywać), ale kto zyskał większą sympatię kibiców. Xavi gra w Barcelonie od '98 + jest Katalończykiem, nigdy nie gral w żadnym innym klubie i tutaj chce zakończyć karierę, więc nie dziw się, że na niego głosowano ;).

0

Torres gra totalne drewno ;/.

0

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"- właśnie w ten sposób odszedł Pep.

0

Jak ja nienawidzę tych meczów po 22, większość z różnych powodów nie może oglądać ;/.
Mogę prosić o sms z wynikiem po 2 połowie? 505607905, z góry dzięki ;d

0

Piotruś-BARCA

A według mnie Barca jest najlepsza,gdy gra duet Xavi-Iniesta. Nie umiem wskazać dwóch piłkarzy, którzy rozumieliby się tak dobrze jak oni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?