O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 64
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie ważne ile nie ważne jak tylko liczą się 3 pkt, oby ten nowy rok był taki sam ja i jeszcze ten 2010 ;) a nawet i lepszy ;)

VeB !

0

Kamil94

dokładnie goście maja jakąś obsesje na tle Barcy ;) no cóż nikt nic nie poradzi ze gwiazdeczki jak przyjdzie co do jakiegoś większego meczu to mają gówno w majtkach ;]

0

kiedy jakies foto ?:D

0

afe5834

i co Cię real obchodzi? niech sobie wygra 10-0 ;]

0

bardzo dobra decyzja Pepa,to się ceni, należy mu się !:)

VV

Alves-Puyol-Fontas-Abidal/Maxwell

Busquets-Xavi-Iniesta

Pedro-Villa-Afellay

Zobacz wszystkie

0

BARCA GOLA real DO PRZEDSZKOLA !!!!

Będzie ciężko ale musimy dać rade i pokazać komu należy się fotel lidera!! VAMOSSS`

0

chyba was poj[edit] ! ;/

busqets jest zajebisty !!!!

0

higuain ładną sete miał w 90+4 ;d

0

nie jest źle, klepa idzie brak wykończenia mam nadzieje że w drugiej połowie coś wejdzie ;]

0

i to mi sie podoba ;];]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?