O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2212
  • Liczba komentarzy 294
  • Polecenia 386

Komentarze

2

@Iwczak Wie! Pisze się na kasę.

0

Ma całkowitą rację.

1

@ShinobiQWE Idż! Pij wódkę i dużo tańcz jeśli lubisz. Jeśli nie, pij więcej wódki. Nie ma się czego bać! Jeśli się ktoś będzie czepiał, że byłeś zalany to masz wytłumaczenie.

2

No to pomyśl o tym teraz!

1

@KibicBarcy84 Facet wie więcej bo jest w tym interesie codziennie. My tylko czytamy prasowe doniesienia. A to że Messiemu się w głowie p....li to mówi i czyta się od lat. Sprzedać! Messiego!

Zobacz wszystkie

29

Najpierw trzeba zmienić trenera. To nie ulega wątpliwości! Najmniejszych wątpliwości. I żeby nie był to Hiszpan. Wystarczy gnuśnych, mściwych, osobników jak LE i EV.

26

Doprawdy nie wiem skąd te wątpliwości. Należy go kupić i już. Nawet jeśli "Obelisk" jest zbyt surowy czyli (nie wiem) , niezbyt zwrotny ..... to każdy dzień w Barcy będzie dla niego i dla klubu sukcesem i postępem. I Coutinho jest niezbędny bo Real nas dogoni.

14

13

Ja mam astmę i wiem jak się z tym żyje. Środki na nią są sterydowe i one mają działania uboczne; tyje się, osłabiają odporność na infekcje. Staram się uprawiać sporty: nierówny oddech świszczenie i inne odgłosy w płucach i oskrzelach. Kilka razy mało się nie udusiłem przy pracy w domowej kotłowni mimo używania maski ochronnej.Ja mam na razie astmę typu lajt. Cały sportowy olimpijski świat to doping. Nie tylko Norweżki, ale przede wszystkim USA, które wyprzeda innych technologicznie. Sojusznicy USA również jak np. Polska. Uważam, że lekkoatletyczni miotacze polscy to 100% doping. Z dawnych czasów: sukcesy chodziarza Korzeniowski i pływaków polskich np. Jędrzejczak ... to dzięki" astmie". A politycznymi intrygami próbuje się dokopać Rosji. Gdyby WADA-SS nie stała ponad wszystkimi prawami krajowymi i międzynarodowymi Rosjanie wygraliby w pierwszej instancji i dostali milionowe odszkodowania. Ta przestępcza organizacja nic na nich nie ma prócz bajdurzeń jakiegoś psychola. Cieszę się, że Rosjanie zdobyli tyle medali i przede wszystkim w hokeju, ale niech się zbytnio nie cieszą bo WADA-SS dopadnie ich po kilku latach jak będzie polityczna potrzeba z USA. A Polska jako sługa poprze.

12

Świetne słowa. Dlatego należy zwolnić Valverde!!!