wchodząc na strony realu czytam w komentarzach: "real jest żałosy" "real to dno" i beznadziejnie tłumaczą sie kontuzjami a za ostatnią porażke z Getafe zwalają wine na Casillasa. Czy to są kibice? oni nam niepotrafią dorównać a takimi wypowiedziami tylko poniżają siebie i real !! Jestem culé i nienawidze realu a jednoczenie współczuje mu kibiców bo to oni są żałośni. real ma kryzys, niema formy i gra słabo a oni niepotrafią sie przyznać do tego !!
pozdrawiam wszystkich culés !!
Czy są w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie !!
Komentarze
0
BAN
0
dziękujemy Frank za cudowne lata i wiele sukcesów...
0
Kocham Cie Thierry !! Jesteś boski!! Mam nadzieje że zagrasz w finale LM!
Visca el Henry !!
0
Jeśli zagra Henry to niepowinno być problemów
0
Przesada... 40 mln + Eto'o jak już... Eto'o ostatnio nie strzela zawiele
0
a ja na finał z Villareal w Rzymie :)
0
spoko, koledzy strzelają mu bramki ale takiego człowieka potrzeba w Barcy który wykożysta z zimną krwią każdą sytuacje i jest tam gdzie powinien...
0
wchodząc na strony realu czytam w komentarzach: "real jest żałosy" "real to dno" i beznadziejnie tłumaczą sie kontuzjami a za ostatnią porażke z Getafe zwalają wine na Casillasa. Czy to są kibice? oni nam niepotrafią dorównać a takimi wypowiedziami tylko poniżają siebie i real !! Jestem culé i nienawidze realu a jednoczenie współczuje mu kibiców bo to oni są żałośni. real ma kryzys, niema formy i gra słabo a oni niepotrafią sie przyznać do tego !!
pozdrawiam wszystkich culés !!
Czy są w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie !!
Dumni po zwycięztwie, wierni po porażce !!
Visca el Barça !!
0
do redakcji:
wyślijcie mi to zdjęcie, któro jest w miniaturce. mój adres: pablinho94@interia.eu
prosze...
Veb
0
jest jeszcze Bojan i Silva mam nadzieje:( a z prawej strony Iniesta darade albo Gudjohnsen